FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Sabitleme Duvar Kelepçesi doğalgaz Jet Şapka 45 derece dirsek çelik baca sulu baca filtresi 90 Te Modul Tek Cidarlı baca dirsek boru paslanmaz çelik baca baca çeşitleri Düz Modül kombi ile ısınma derece dirsek Baca Kelepçe fiyatlarının altında Baca Şapkası (Çin) doğalgaz ısıtma tesisatı Dirsek baca doğal gaz doğalgaz kurulum işlemleri baca filitre sistemleri izalasyonlu baca fiyatı Sızdırmazlık Silikon Conta merkezi sistemli ısınma Şönt baca ankara baca paslanmaz baca imalatı Şapka bacaları Kelepçe Çeşitleri izalasyonlu doğalgaz bacası duvar bacası Sızdırmazlık Kelepçe Kelepçe çeşitleri duvar izalasyonlu baca lodos şapka baca Sistemi baca sistemleri paslanmaz Baca sistemleri Baca Valf havalandırma bacaları izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca imalat fiyatları doğalgaz sistemleri baca imalatı filtre fiyatları baca şapkası lodos doğalgaz bacası havalandırma kanalları Baca şapkası sulu baca şönt baca silikon conta sertifikalı baca baca doğalgaz boruları çift çidarlı baca doğalgazın bağlatılması çöp şutları imalat baca doğalgaz baca filtre sistemleri Çift Cidarlı Baca adaptör baca çeşitleri Baca ısınma sulu baca sistemleri 45 derece te modul ankara baca temizleme kombi ile tasarruf yöntemleri paslanmaz baca Redüksiyon Adaptör havalandırma sistemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi doğalgaz bağlatma merkezi sistem ısıtma baca temizleme malzemeleri Kondens Drenaj Kabı baca kelepçesi sulu baca Bacacım doğalgaz baca fiyatları tek cidarlı baca çin şapka davlumbaz baca temizliği Doğalgaz Bacası baca temizleme muf sistem kesa baca hesabı ekonomik kullanım davlumbaz bacası 90 derece dirsek baca aspiratörü
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 95 Bugün
 119 Bu Hafta
 254 Bu Ay
 254 Bu Yıl
 254 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer