FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
dirsek boru doğalgaz ısıtma tesisatı 90 Te Modul baca kelepçesi paslanmaz çelik baca Kelepçe Çeşitleri 90 derece dirsek merkezi sistem ısıtma baca Sistemi fiyatlarının altında kombi ile tasarruf yöntemleri kesa baca hesabı ankara baca temizleme baca filtre sistemleri Jet Şapka Kondens Drenaj Kabı davlumbaz bacası ankara baca paslanmaz baca imalatı doğalgaz sistemleri izalasyonlu doğalgaz bacası Kelepçe çeşitleri duvar Baca Şapkası (Çin) tek cidarlı baca filtre fiyatları doğalgaz bağlatma baca şapkası lodos doğalgaz Çift Cidarlı Baca Düz Modül muf sistem Baca adaptör baca çeşitleri sulu baca sistemleri ekonomik kullanım baca aspiratörü izalasyonlu baca fiyatı baca imalat fiyatları paslanmaz Baca sistemleri Şönt baca Baca Valf Doğalgaz Bacası baca filitre sistemleri Sabitleme Duvar Kelepçesi duvar bacası sulu baca havalandırma kanalları sertifikalı baca baca çeşitleri sulu baca şönt baca baca imalatı çelik baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem Baca şapkası doğalgazın bağlatılması izalasyonlu baca doğal gaz silikon conta Çeşit Çeşit Baca kelepçesi baca temizleme Sızdırmazlık Kelepçe derece dirsek lodos şapka havalandırma bacaları ısınma Sızdırmazlık Silikon Conta doğalgaz kurulum işlemleri Baca Kelepçe doğalgaz baca fiyatları baca doğalgaz boruları Tek Cidarlı baca baca sistemleri Bacacım imalat baca doğalgaz çift çidarlı baca Dirsek baca merkezi sistemli ısınma baca temizleme malzemeleri havalandırma sistemleri paslanmaz baca çöp şutları 45 derece dirsek çin şapka sulu baca filtresi 45 derece te modul Redüksiyon Adaptör kombi ile ısınma davlumbaz baca temizliği Şapka bacaları doğalgaz bacası
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 255 Bugün
 255 Bu Hafta
 255 Bu Ay
 255 Bu Yıl
 255 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer