FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
90 derece dirsek çöp şutları Bacacım lodos şapka doğalgaz ankara baca temizleme doğalgaz sistemleri silikon conta adaptör baca çeşitleri Jet Şapka filtre fiyatları sulu baca Baca Valf baca şapkası lodos kesa baca hesabı kombi ile ısınma 90 Te Modul izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca filitre sistemleri baca imalatı ekonomik kullanım baca imalat fiyatları çelik baca sulu baca sistemleri doğal gaz doğalgaz bacası havalandırma kanalları baca doğalgaz boruları davlumbaz bacası Kelepçe çeşitleri duvar baca çeşitleri dirsek boru baca filtre sistemleri Dirsek baca paslanmaz baca davlumbaz baca temizliği Doğalgaz Bacası paslanmaz baca imalatı sertifikalı baca Baca Şapkası (Çin) Kelepçe Çeşitleri ankara baca Çift Cidarlı Baca ısınma doğalgaz ısıtma tesisatı Baca imalat baca doğalgaz kombi ile tasarruf yöntemleri 45 derece dirsek izalasyonlu doğalgaz bacası Kondens Drenaj Kabı doğalgaz kurulum işlemleri Tek Cidarlı baca Baca Kelepçe tek cidarlı baca baca aspiratörü sulu baca filtresi 45 derece te modul Şönt baca doğalgazın bağlatılması duvar bacası sulu baca şönt baca çift çidarlı baca baca temizleme baca kelepçesi Düz Modül Sızdırmazlık Kelepçe paslanmaz çelik baca derece dirsek baca temizleme malzemeleri Redüksiyon Adaptör baca Sistemi fiyatlarının altında Sabitleme Duvar Kelepçesi muf sistem doğalgaz baca fiyatları Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Baca şapkası izalasyonlu baca havalandırma sistemleri izalasyonlu baca fiyatı merkezi sistemli ısınma merkezi sistem ısıtma çin şapka Sızdırmazlık Silikon Conta paslanmaz Baca sistemleri baca sistemleri Şapka bacaları doğalgaz bağlatma havalandırma bacaları
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 84 Bugün
 217 Bu Hafta
 217 Bu Ay
 217 Bu Yıl
 217 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer