FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
lodos şapka Kelepçe çeşitleri duvar fiyatlarının altında baca sistemleri tek cidarlı baca sulu baca izalasyonlu baca fiyatı doğalgaz baca fiyatları Sızdırmazlık Silikon Conta doğalgaz sistemleri kombi ile ısınma baca şapkası lodos sertifikalı baca Sabitleme Duvar Kelepçesi davlumbaz bacası baca filitre sistemleri Düz Modül Doğalgaz Bacası çelik baca baca imalat fiyatları baca Sistemi baca filtre sistemleri doğalgaz bacası silikon conta Baca Kelepçe sulu baca sistemleri Dirsek baca kombi ile tasarruf yöntemleri Bacacım Sızdırmazlık Kelepçe Çift Cidarlı Baca merkezi sistem ısıtma çöp şutları Redüksiyon Adaptör Kelepçe Çeşitleri sulu baca filtresi 90 derece dirsek Tek Cidarlı baca doğalgazın bağlatılması ankara baca ankara baca temizleme merkezi sistemli ısınma baca çeşitleri muf sistem paslanmaz baca baca temizleme Jet Şapka Kondens Drenaj Kabı doğal gaz ısınma izalasyonlu doğalgaz bacası havalandırma kanalları havalandırma sistemleri Baca Şapkası (Çin) paslanmaz Baca sistemleri sulu baca şönt baca ekonomik kullanım doğalgaz bağlatma baca imalatı baca kelepçesi paslanmaz baca imalatı doğalgaz ısıtma tesisatı baca temizleme malzemeleri 45 derece te modul çin şapka davlumbaz baca temizliği duvar bacası doğalgaz kurulum işlemleri paslanmaz çelik baca doğalgaz adaptör baca çeşitleri baca doğalgaz boruları Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Baca Baca Valf izalasyonlu baca imalat baca doğalgaz Baca şapkası derece dirsek baca aspiratörü dirsek boru 45 derece dirsek Şönt baca 90 Te Modul filtre fiyatları havalandırma bacaları çift çidarlı baca Şapka bacaları izalasyonlu doğalgaz baca sistem kesa baca hesabı
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 288 Bugün
 588 Bu Hafta
 2.197 Bu Ay
 2.197 Bu Yıl
 2.197 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer