FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
baca Sistemi havalandırma bacaları çin şapka dirsek boru tek cidarlı baca Baca şapkası Bacacım baca filtre sistemleri çift çidarlı baca paslanmaz baca imalatı Kondens Drenaj Kabı çöp şutları paslanmaz Baca sistemleri kesa baca hesabı imalat baca doğalgaz lodos şapka sulu baca sistemleri sertifikalı baca silikon conta doğalgaz kurulum işlemleri baca imalatı Redüksiyon Adaptör doğalgaz bacası Kelepçe Çeşitleri 45 derece te modul 45 derece dirsek baca temizleme malzemeleri Sızdırmazlık Kelepçe Şönt baca paslanmaz çelik baca doğalgaz Baca Şapkası (Çin) Düz Modül doğalgaz bağlatma kombi ile ısınma Dirsek baca Sabitleme Duvar Kelepçesi Şapka bacaları sulu baca şönt baca havalandırma sistemleri adaptör baca çeşitleri Sızdırmazlık Silikon Conta ankara baca temizleme baca kelepçesi doğal gaz Baca Valf Baca sulu baca Jet Şapka baca çeşitleri baca temizleme izalasyonlu baca 90 derece dirsek ankara baca derece dirsek davlumbaz bacası fiyatlarının altında doğalgazın bağlatılması 90 Te Modul izalasyonlu baca fiyatı kombi ile tasarruf yöntemleri ısınma Tek Cidarlı baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi baca aspiratörü sulu baca filtresi muf sistem Çift Cidarlı Baca izalasyonlu doğalgaz bacası çelik baca baca filitre sistemleri merkezi sistemli ısınma ekonomik kullanım davlumbaz baca temizliği Baca Kelepçe baca imalat fiyatları baca şapkası lodos doğalgaz baca fiyatları doğalgaz ısıtma tesisatı filtre fiyatları doğalgaz sistemleri Kelepçe çeşitleri duvar duvar bacası havalandırma kanalları baca sistemleri paslanmaz baca merkezi sistem ısıtma Doğalgaz Bacası izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca doğalgaz boruları
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 243 Bugün
 506 Bu Hafta
 1.435 Bu Ay
 9.788 Bu Yıl
 38.442 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer