FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Şapka bacaları doğalgazın bağlatılması baca temizleme malzemeleri davlumbaz baca temizliği baca imalatı imalat baca doğalgaz havalandırma kanalları merkezi sistem ısıtma baca imalat fiyatları ankara baca Sızdırmazlık Kelepçe izalasyonlu baca silikon conta Düz Modül baca aspiratörü 45 derece dirsek baca filtre sistemleri çelik baca merkezi sistemli ısınma paslanmaz Baca sistemleri baca filitre sistemleri doğal gaz doğalgaz sistemleri tek cidarlı baca ankara baca temizleme dirsek boru baca kelepçesi doğalgaz kurulum işlemleri baca sistemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Kondens Drenaj Kabı Baca Şapkası (Çin) doğalgaz bağlatma Tek Cidarlı baca 45 derece te modul sulu baca şönt baca kesa baca hesabı baca temizleme adaptör baca çeşitleri derece dirsek Redüksiyon Adaptör doğalgaz ısıtma tesisatı Baca Kelepçe Baca Valf çin şapka fiyatlarının altında Baca baca şapkası lodos izalasyonlu baca fiyatı sulu baca filtresi davlumbaz bacası muf sistem lodos şapka Sızdırmazlık Silikon Conta Kelepçe çeşitleri duvar doğalgaz baca fiyatları filtre fiyatları sulu baca paslanmaz çelik baca izalasyonlu doğalgaz bacası doğalgaz bacası Sabitleme Duvar Kelepçesi havalandırma sistemleri doğalgaz izalasyonlu doğalgaz baca sistem 90 derece dirsek Bacacım Şönt baca Dirsek baca ısınma baca çeşitleri Baca şapkası Kelepçe Çeşitleri Jet Şapka çöp şutları Çift Cidarlı Baca paslanmaz baca sertifikalı baca baca Sistemi paslanmaz baca imalatı Doğalgaz Bacası havalandırma bacaları kombi ile tasarruf yöntemleri çift çidarlı baca duvar bacası 90 Te Modul ekonomik kullanım kombi ile ısınma baca doğalgaz boruları sulu baca sistemleri
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 7 Bugün
 199 Bu Hafta
 199 Bu Ay
 3.501 Bu Yıl
 3.501 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer