FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
doğalgaz bağlatma Çift Cidarlı Baca 45 derece te modul duvar bacası baca kelepçesi Bacacım davlumbaz bacası Jet Şapka kesa baca hesabı paslanmaz baca imalatı lodos şapka sulu baca şönt baca tek cidarlı baca çift çidarlı baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi havalandırma kanalları doğalgaz ısıtma tesisatı kombi ile tasarruf yöntemleri ısınma paslanmaz Baca sistemleri Şapka bacaları baca doğalgaz boruları baca filtre sistemleri havalandırma sistemleri doğalgaz kurulum işlemleri Baca Şapkası (Çin) sulu baca sistemleri baca sistemleri doğalgaz baca fiyatları doğal gaz doğalgaz sistemleri Tek Cidarlı baca doğalgazın bağlatılması Kelepçe Çeşitleri kombi ile ısınma merkezi sistemli ısınma Baca Valf Baca şapkası doğalgaz bacası çöp şutları ekonomik kullanım baca imalatı adaptör baca çeşitleri sulu baca Sızdırmazlık Kelepçe Kondens Drenaj Kabı izalasyonlu doğalgaz baca sistem paslanmaz çelik baca baca şapkası lodos davlumbaz baca temizliği doğalgaz 90 Te Modul çin şapka ankara baca temizleme 90 derece dirsek imalat baca doğalgaz Redüksiyon Adaptör Baca fiyatlarının altında Doğalgaz Bacası çelik baca Şönt baca silikon conta havalandırma bacaları sulu baca filtresi derece dirsek paslanmaz baca Dirsek baca izalasyonlu doğalgaz bacası baca Sistemi baca temizleme malzemeleri baca temizleme merkezi sistem ısıtma filtre fiyatları izalasyonlu baca fiyatı baca filitre sistemleri Sabitleme Duvar Kelepçesi muf sistem Sızdırmazlık Silikon Conta baca çeşitleri 45 derece dirsek dirsek boru baca imalat fiyatları baca aspiratörü izalasyonlu baca Düz Modül Baca Kelepçe Kelepçe çeşitleri duvar sertifikalı baca ankara baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 133 Bugün
 1.199 Bu Hafta
 1.407 Bu Ay
 1.407 Bu Yıl
 1.407 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer