FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
paslanmaz baca imalatı baca kelepçesi baca doğalgaz boruları Jet Şapka Sabitleme Duvar Kelepçesi muf sistem baca temizleme malzemeleri paslanmaz baca havalandırma sistemleri doğalgaz sistemleri Düz Modül 45 derece te modul sulu baca sistemleri Redüksiyon Adaptör izalasyonlu baca merkezi sistem ısıtma baca imalatı izalasyonlu doğalgaz bacası sulu baca sulu baca filtresi 90 derece dirsek adaptör baca çeşitleri kombi ile tasarruf yöntemleri merkezi sistemli ısınma Tek Cidarlı baca Baca Valf silikon conta izalasyonlu doğalgaz baca sistem Bacacım Baca şapkası çöp şutları baca Sistemi kesa baca hesabı baca filtre sistemleri baca temizleme doğalgaz kurulum işlemleri Dirsek baca izalasyonlu baca fiyatı baca çeşitleri doğalgaz baca fiyatları baca sistemleri doğalgaz bacası imalat baca doğalgaz lodos şapka Baca Şapkası (Çin) dirsek boru doğal gaz 45 derece dirsek kombi ile ısınma Baca Kelepçe Şapka bacaları 90 Te Modul sulu baca şönt baca doğalgaz duvar bacası derece dirsek Baca Çift Cidarlı Baca baca filitre sistemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi havalandırma bacaları doğalgaz bağlatma paslanmaz Baca sistemleri Sızdırmazlık Kelepçe ekonomik kullanım tek cidarlı baca baca aspiratörü Kondens Drenaj Kabı ankara baca temizleme doğalgaz ısıtma tesisatı Doğalgaz Bacası baca imalat fiyatları Kelepçe Çeşitleri filtre fiyatları davlumbaz bacası Şönt baca doğalgazın bağlatılması Kelepçe çeşitleri duvar davlumbaz baca temizliği havalandırma kanalları baca şapkası lodos çift çidarlı baca fiyatlarının altında çin şapka çelik baca Sızdırmazlık Silikon Conta paslanmaz çelik baca ankara baca ısınma sertifikalı baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 19 Bugün
 19 Bu Hafta
 19 Bu Ay
 19 Bu Yıl
 19 Tümü
1 Çevrim içi
 

Sulu baca sistemi

 

Tüm ürünlerimiz TSE garantisi altındadır. Arayın ücretsiz keşif gerçekleştirelim.  Telefon numaralarımız 0 262 500 00 80 Bacamer 

Çalışma amacı:

Ekmek fırınlarında,restaurantlarda,fabrikalarda,konutlarda,katı ve sıvı yakıtların kullanıldığı her alanda atmosfere daha temiz bir hava salınımı için vazgeçilmez bir çözümdür. Paslanmaz 316 L kalite sac’dan imal edilebilen  sistemi sulu püskürtme sistemi ile çevreyi rahatsız edici zararlı maddeleri filtre içindeki fıskiyeleme sulu baca sistemi ile çökerti yapılarak,havaya verilen dumanın etkisini en aza indirebiliyor. İstenilen her ebat ve kalınlıkta malzemeden üretimi yapılabilmektedir. Daha temiz bir çevre daha güzel bir gelecek için BACAMER.

 bağlantı ve kullanma talimatı:

,1: filitre dik monte edilir.

2: filitre bağlantı yeri ısı üretici çıkışına , yatay ve veya  dikey baglantı kesişme noktasına,veya çatıya bağlanarak filitre çıkışına min 2 metre baca ile uzatılır.

3: şebeke su girişi (min4 bar) bağlantı yapılacaktırsulu baca sistemi su hattında sürekli kesintisiz su bulunamsı zoruludur.

4: elektrikli sellonoid ventil bağlantısı için kumanda edileceği yerden ventile 220 v elektrik hattı çekilmesi

5:filitre yandan ok işareti istikametinde baca gazı girişi sulu baca filtresi olacak şekilde bağlantı yapılır

6: filitre tepe noktadan ok işareti istikametinde baca gazı çıkışı baca bağlantısı devamı

yapılır.

7: Sulu baca filitresi bağlantı yeri ve şekli ekte projede çizimi gösterir.

9: sulu baca filitre altında bulunan tahliyeyi  es ile atık noktasına tahliye hattı çekiniz. 

: filitre çalışma sonrası bacadan kurum atıyor ise

 

Su filitre temizliği yapınız

su basıncını kontrol ediniz.

şebeke suyu varmı yokmu kontrol et.

fıskıye borusu tıkalımı kontrol et

not: bu kontroller belirli zamanlarda bakımları yapılacaktır.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer