FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
izalasyonlu baca fiyatı Jet Şapka baca imalat fiyatları muf sistem duvar bacası Çeşit Çeşit Baca kelepçesi imalat baca doğalgaz paslanmaz baca baca sistemleri Dirsek baca doğal gaz Bacacım sertifikalı baca dirsek boru fiyatlarının altında 90 derece dirsek paslanmaz baca imalatı baca filitre sistemleri sulu baca şönt baca ekonomik kullanım Kelepçe Çeşitleri 45 derece te modul doğalgazın bağlatılması izalasyonlu doğalgaz baca sistem 90 Te Modul merkezi sistem ısıtma Tek Cidarlı baca tek cidarlı baca Baca Kelepçe paslanmaz Baca sistemleri paslanmaz çelik baca izalasyonlu doğalgaz bacası Baca Şapkası (Çin) Kondens Drenaj Kabı baca temizleme malzemeleri baca çeşitleri ankara baca temizleme baca Sistemi silikon conta merkezi sistemli ısınma Sızdırmazlık Kelepçe Doğalgaz Bacası doğalgaz kurulum işlemleri baca imalatı baca kelepçesi Redüksiyon Adaptör çelik baca Şönt baca filtre fiyatları baca şapkası lodos ısınma 45 derece dirsek sulu baca filtresi Sabitleme Duvar Kelepçesi derece dirsek baca filtre sistemleri çift çidarlı baca doğalgaz bacası izalasyonlu baca kesa baca hesabı çöp şutları Baca havalandırma bacaları doğalgaz Düz Modül Kelepçe çeşitleri duvar baca doğalgaz boruları doğalgaz baca fiyatları doğalgaz ısıtma tesisatı sulu baca sistemleri Sızdırmazlık Silikon Conta Şapka bacaları ankara baca doğalgaz sistemleri Çift Cidarlı Baca adaptör baca çeşitleri çin şapka davlumbaz bacası doğalgaz bağlatma baca aspiratörü davlumbaz baca temizliği Baca şapkası kombi ile ısınma lodos şapka baca temizleme havalandırma kanalları kombi ile tasarruf yöntemleri Baca Valf sulu baca havalandırma sistemleri
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 184 Bugün
 184 Bu Hafta
 696 Bu Ay
 696 Bu Yıl
 696 Tümü
1 Çevrim içi
 

Çelik baca

Çelik Baca Sistemleri Ve Hizmetleri


  Çelik baca yapımı geneli itibariyle olması gereken bir ürün modelidir. Özellikle doğalgaz hizmetlerinde bu sistemin işlevsel olarak birlikte kullanılması gerektiğinden yapılacak baca sistemleri de belirli bir uyum göstermelidir. Çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı olmak üzere imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları ürün hizmeti için, ayrıca çelik baca projeleri ve sistemleri ile alakalı işlemlerde bu ürünün yanında yapılanlardandır.

Çelik baca

Çelik baca 

İstanbul baca sistemleri

İstanbul baca sistemleri


  Çelikbaca imalatı konutlarda, rezidanslarda, otellerde, hastanelerde ve fabrikalarda olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ayrıca kendini taşıyabilen baca, baca filtreleri aksesuar ve tamamlayıcıları, havalandırma ve hava ile iletişim kurabilme sistemleri baca imalat firması tarafından yapılmaktadır. Çelik baca yapımında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen şey kaliteli malzeme seçimi olmalıdır. Malzeme seçerken yanlış malzeme seçilirse kullanım alanından başlamak üzere ciddi hasarlar yaratacağı gibi çok büyük sorunlara da yol açacaktır. Bununla beraber maliyet açısından da kişilere bu seçim yanlışlığı pahalıya patlayabilir. Çelik bacalar kalite bakımından farklılıklar göstermekle beraber malzemelerin seçiminde belli başlı ürünler tercih edilir. Bunlarda kimyasal ve mekanik değerler ön planda olmalıdır. Malzemelere ait yüzey şekilleri ve genel özelliklerde mutlaka önemli bir yer teşkil etmektedir.  Fiyat düşüklüğü nedeniyle ucuz parça alımları da ilerisi açısından bir risk oluşturmaktadır. Düşük alaşımlara sahip veya alaşımsız çeliklerde korozyon etkilerine karşı koyamazlar bu durumda daha fazla bu tip ürünlerde paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Çelik bacalar belli başlı özellikler gösterir örnek olarak; korozyonlara karşı dayanıklıdır, çok çeşitli ürün modelleri mevcuttur, her türlü sıcaklıkta kullanılabilir, şekil verilebilmesi kolaydır, estetiktir görünüş açısından kirlilik oluşturacak bir yapıda değildir. Paslanmaz çelik bacalar fiyat olarak karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha pahalı olmasına rağmen ucuzlaştırılmış bakım maliyetleri, çok uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir biçimde yapılmış olması kısaca çevre dostu olması önemli noktalarındandır. Bu durumda diğerlerine göre pozitif bir avantaj sağlamaktadır.

   Bunlardan başka çelik baca nın bir takım özellikleri daha vardır. Soğuk olarak ürete bilinmekte, kaynak yapılabilinir, yıpranma payları oldukça düşüktür ve istenilen ölçütlerde üretilebilmektedir ki doğala olarak kesilmesi de kolaydır. Her tür yapı malzemesi ile birlikte kullanılmaktadır.

  

 

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer