FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
paslanmaz baca paslanmaz Baca sistemleri tek cidarlı baca çin şapka paslanmaz çelik baca doğalgazın bağlatılması havalandırma bacaları silikon conta çelik baca baca kelepçesi merkezi sistem ısıtma Baca Valf baca Sistemi Çeşit Çeşit Baca kelepçesi kombi ile ısınma baca filtre sistemleri ısınma baca filitre sistemleri doğal gaz baca aspiratörü havalandırma sistemleri Baca doğalgaz baca fiyatları Sızdırmazlık Silikon Conta çift çidarlı baca Dirsek baca baca imalatı sulu baca sistemleri 45 derece te modul sulu baca filtresi Kelepçe çeşitleri duvar imalat baca doğalgaz doğalgaz ısıtma tesisatı 45 derece dirsek derece dirsek Şönt baca muf sistem ankara baca temizleme baca doğalgaz boruları Çift Cidarlı Baca doğalgaz bağlatma kombi ile tasarruf yöntemleri izalasyonlu baca 90 Te Modul sulu baca lodos şapka fiyatlarının altında baca temizleme merkezi sistemli ısınma doğalgaz kurulum işlemleri adaptör baca çeşitleri Tek Cidarlı baca doğalgaz bacası Jet Şapka duvar bacası izalasyonlu doğalgaz bacası Şapka bacaları dirsek boru Bacacım sulu baca şönt baca baca imalat fiyatları baca şapkası lodos Baca Şapkası (Çin) Kondens Drenaj Kabı izalasyonlu doğalgaz baca sistem Redüksiyon Adaptör davlumbaz bacası baca sistemleri paslanmaz baca imalatı 90 derece dirsek Düz Modül ekonomik kullanım çöp şutları filtre fiyatları baca çeşitleri baca temizleme malzemeleri Baca Kelepçe Sızdırmazlık Kelepçe havalandırma kanalları sertifikalı baca doğalgaz sistemleri doğalgaz Baca şapkası davlumbaz baca temizliği Sabitleme Duvar Kelepçesi izalasyonlu baca fiyatı kesa baca hesabı ankara baca Doğalgaz Bacası Kelepçe Çeşitleri
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 82 Bugün
 542 Bu Hafta
 2.034 Bu Ay
 3.043 Bu Yıl
 3.043 Tümü
1 Çevrim içi
 

Çelik baca

Çelik Baca Sistemleri Ve Hizmetleri


  Çelik baca yapımı geneli itibariyle olması gereken bir ürün modelidir. Özellikle doğalgaz hizmetlerinde bu sistemin işlevsel olarak birlikte kullanılması gerektiğinden yapılacak baca sistemleri de belirli bir uyum göstermelidir. Çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı olmak üzere imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları ürün hizmeti için, ayrıca çelik baca projeleri ve sistemleri ile alakalı işlemlerde bu ürünün yanında yapılanlardandır.

Çelik baca

Çelik baca 

İstanbul baca sistemleri

İstanbul baca sistemleri


  Çelikbaca imalatı konutlarda, rezidanslarda, otellerde, hastanelerde ve fabrikalarda olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ayrıca kendini taşıyabilen baca, baca filtreleri aksesuar ve tamamlayıcıları, havalandırma ve hava ile iletişim kurabilme sistemleri baca imalat firması tarafından yapılmaktadır. Çelik baca yapımında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen şey kaliteli malzeme seçimi olmalıdır. Malzeme seçerken yanlış malzeme seçilirse kullanım alanından başlamak üzere ciddi hasarlar yaratacağı gibi çok büyük sorunlara da yol açacaktır. Bununla beraber maliyet açısından da kişilere bu seçim yanlışlığı pahalıya patlayabilir. Çelik bacalar kalite bakımından farklılıklar göstermekle beraber malzemelerin seçiminde belli başlı ürünler tercih edilir. Bunlarda kimyasal ve mekanik değerler ön planda olmalıdır. Malzemelere ait yüzey şekilleri ve genel özelliklerde mutlaka önemli bir yer teşkil etmektedir.  Fiyat düşüklüğü nedeniyle ucuz parça alımları da ilerisi açısından bir risk oluşturmaktadır. Düşük alaşımlara sahip veya alaşımsız çeliklerde korozyon etkilerine karşı koyamazlar bu durumda daha fazla bu tip ürünlerde paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Çelik bacalar belli başlı özellikler gösterir örnek olarak; korozyonlara karşı dayanıklıdır, çok çeşitli ürün modelleri mevcuttur, her türlü sıcaklıkta kullanılabilir, şekil verilebilmesi kolaydır, estetiktir görünüş açısından kirlilik oluşturacak bir yapıda değildir. Paslanmaz çelik bacalar fiyat olarak karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha pahalı olmasına rağmen ucuzlaştırılmış bakım maliyetleri, çok uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir biçimde yapılmış olması kısaca çevre dostu olması önemli noktalarındandır. Bu durumda diğerlerine göre pozitif bir avantaj sağlamaktadır.

   Bunlardan başka çelik baca nın bir takım özellikleri daha vardır. Soğuk olarak ürete bilinmekte, kaynak yapılabilinir, yıpranma payları oldukça düşüktür ve istenilen ölçütlerde üretilebilmektedir ki doğala olarak kesilmesi de kolaydır. Her tür yapı malzemesi ile birlikte kullanılmaktadır.

  

 

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer