FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Ürün Vitrini
 
Etiket Bulutu
sulu baca doğalgaz sistemleri havalandırma sistemleri Baca ısınma izalasyonlu baca fiyatı Kelepçe Çeşitleri doğalgaz ısıtma tesisatı doğalgaz bacası paslanmaz baca imalatı 90 Te Modul baca imalatı sertifikalı baca doğalgaz kurulum işlemleri sulu baca filtresi muf sistem imalat baca doğalgaz baca temizleme çin şapka Şapka bacaları baca filitre sistemleri doğalgaz baca fiyatları 45 derece te modul sulu baca şönt baca baca imalat fiyatları Çift Cidarlı Baca çöp şutları davlumbaz bacası merkezi sistem ısıtma Sızdırmazlık Silikon Conta havalandırma kanalları Tek Cidarlı baca doğalgaz kesa baca hesabı baca filtre sistemleri Kondens Drenaj Kabı silikon conta ankara baca lodos şapka Baca şapkası doğal gaz baca Sistemi çelik baca Sabitleme Duvar Kelepçesi sulu baca sistemleri Düz Modül izalasyonlu doğalgaz bacası paslanmaz baca baca doğalgaz boruları tek cidarlı baca Redüksiyon Adaptör Baca Valf doğalgazın bağlatılması kombi ile ısınma havalandırma bacaları Doğalgaz Bacası Jet Şapka doğalgaz bağlatma derece dirsek ankara baca temizleme kombi ile tasarruf yöntemleri baca çeşitleri Baca Kelepçe 90 derece dirsek baca kelepçesi Baca Şapkası (Çin) filtre fiyatları paslanmaz Baca sistemleri baca sistemleri fiyatlarının altında Çeşit Çeşit Baca kelepçesi çift çidarlı baca merkezi sistemli ısınma paslanmaz çelik baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem 45 derece dirsek Dirsek baca Şönt baca adaptör baca çeşitleri Bacacım dirsek boru Sızdırmazlık Kelepçe Kelepçe çeşitleri duvar baca temizleme malzemeleri izalasyonlu baca duvar bacası baca şapkası lodos davlumbaz baca temizliği baca aspiratörü ekonomik kullanım
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 92 Bugün
 158 Bu Hafta
 158 Bu Ay
 158 Bu Yıl
 158 Tümü
1 Çevrim içi
 

Çelik baca

Çelik Baca Sistemleri Ve Hizmetleri


  Çelik baca yapımı geneli itibariyle olması gereken bir ürün modelidir. Özellikle doğalgaz hizmetlerinde bu sistemin işlevsel olarak birlikte kullanılması gerektiğinden yapılacak baca sistemleri de belirli bir uyum göstermelidir. Çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı olmak üzere imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları ürün hizmeti için, ayrıca çelik baca projeleri ve sistemleri ile alakalı işlemlerde bu ürünün yanında yapılanlardandır.

Çelik baca

Çelik baca 

İstanbul baca sistemleri

İstanbul baca sistemleri


  Çelikbaca imalatı konutlarda, rezidanslarda, otellerde, hastanelerde ve fabrikalarda olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ayrıca kendini taşıyabilen baca, baca filtreleri aksesuar ve tamamlayıcıları, havalandırma ve hava ile iletişim kurabilme sistemleri baca imalat firması tarafından yapılmaktadır. Çelik baca yapımında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen şey kaliteli malzeme seçimi olmalıdır. Malzeme seçerken yanlış malzeme seçilirse kullanım alanından başlamak üzere ciddi hasarlar yaratacağı gibi çok büyük sorunlara da yol açacaktır. Bununla beraber maliyet açısından da kişilere bu seçim yanlışlığı pahalıya patlayabilir. Çelik bacalar kalite bakımından farklılıklar göstermekle beraber malzemelerin seçiminde belli başlı ürünler tercih edilir. Bunlarda kimyasal ve mekanik değerler ön planda olmalıdır. Malzemelere ait yüzey şekilleri ve genel özelliklerde mutlaka önemli bir yer teşkil etmektedir.  Fiyat düşüklüğü nedeniyle ucuz parça alımları da ilerisi açısından bir risk oluşturmaktadır. Düşük alaşımlara sahip veya alaşımsız çeliklerde korozyon etkilerine karşı koyamazlar bu durumda daha fazla bu tip ürünlerde paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Çelik bacalar belli başlı özellikler gösterir örnek olarak; korozyonlara karşı dayanıklıdır, çok çeşitli ürün modelleri mevcuttur, her türlü sıcaklıkta kullanılabilir, şekil verilebilmesi kolaydır, estetiktir görünüş açısından kirlilik oluşturacak bir yapıda değildir. Paslanmaz çelik bacalar fiyat olarak karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha pahalı olmasına rağmen ucuzlaştırılmış bakım maliyetleri, çok uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir biçimde yapılmış olması kısaca çevre dostu olması önemli noktalarındandır. Bu durumda diğerlerine göre pozitif bir avantaj sağlamaktadır.

   Bunlardan başka çelik baca nın bir takım özellikleri daha vardır. Soğuk olarak ürete bilinmekte, kaynak yapılabilinir, yıpranma payları oldukça düşüktür ve istenilen ölçütlerde üretilebilmektedir ki doğala olarak kesilmesi de kolaydır. Her tür yapı malzemesi ile birlikte kullanılmaktadır.

  

 

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer