FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
90 derece dirsek doğalgaz ısıtma tesisatı muf sistem ekonomik kullanım paslanmaz Baca sistemleri doğalgaz bağlatma Baca Kelepçe silikon conta Baca havalandırma kanalları 90 Te Modul Şapka bacaları Sabitleme Duvar Kelepçesi merkezi sistem ısıtma Redüksiyon Adaptör sulu baca şönt baca paslanmaz baca Dirsek baca Kelepçe Çeşitleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi baca Sistemi paslanmaz çelik baca baca imalatı davlumbaz baca temizliği çelik baca baca temizleme kombi ile tasarruf yöntemleri Tek Cidarlı baca baca doğalgaz boruları 45 derece dirsek izalasyonlu doğalgaz baca sistem havalandırma bacaları Kelepçe çeşitleri duvar çin şapka çöp şutları baca filtre sistemleri baca kelepçesi kesa baca hesabı baca aspiratörü çift çidarlı baca doğalgazın bağlatılması Şönt baca Sızdırmazlık Silikon Conta ankara baca doğal gaz baca temizleme malzemeleri havalandırma sistemleri kombi ile ısınma doğalgaz bacası Çift Cidarlı Baca tek cidarlı baca lodos şapka 45 derece te modul izalasyonlu baca baca sistemleri paslanmaz baca imalatı sulu baca izalasyonlu doğalgaz bacası baca imalat fiyatları ankara baca temizleme Baca Şapkası (Çin) Baca şapkası ısınma filtre fiyatları Kondens Drenaj Kabı Bacacım doğalgaz sistemleri izalasyonlu baca fiyatı Sızdırmazlık Kelepçe adaptör baca çeşitleri merkezi sistemli ısınma Jet Şapka sulu baca sistemleri Düz Modül sertifikalı baca Baca Valf sulu baca filtresi doğalgaz derece dirsek imalat baca doğalgaz duvar bacası Doğalgaz Bacası doğalgaz baca fiyatları baca çeşitleri fiyatlarının altında doğalgaz kurulum işlemleri baca filitre sistemleri baca şapkası lodos davlumbaz bacası dirsek boru
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 46 Bugün
 722 Bu Hafta
 2.331 Bu Ay
 2.331 Bu Yıl
 2.331 Tümü
1 Çevrim içi
 

Çelik baca

Çelik Baca Sistemleri Ve Hizmetleri


  Çelik baca yapımı geneli itibariyle olması gereken bir ürün modelidir. Özellikle doğalgaz hizmetlerinde bu sistemin işlevsel olarak birlikte kullanılması gerektiğinden yapılacak baca sistemleri de belirli bir uyum göstermelidir. Çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı olmak üzere imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları ürün hizmeti için, ayrıca çelik baca projeleri ve sistemleri ile alakalı işlemlerde bu ürünün yanında yapılanlardandır.

Çelik baca

Çelik baca 

İstanbul baca sistemleri

İstanbul baca sistemleri


  Çelikbaca imalatı konutlarda, rezidanslarda, otellerde, hastanelerde ve fabrikalarda olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ayrıca kendini taşıyabilen baca, baca filtreleri aksesuar ve tamamlayıcıları, havalandırma ve hava ile iletişim kurabilme sistemleri baca imalat firması tarafından yapılmaktadır. Çelik baca yapımında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen şey kaliteli malzeme seçimi olmalıdır. Malzeme seçerken yanlış malzeme seçilirse kullanım alanından başlamak üzere ciddi hasarlar yaratacağı gibi çok büyük sorunlara da yol açacaktır. Bununla beraber maliyet açısından da kişilere bu seçim yanlışlığı pahalıya patlayabilir. Çelik bacalar kalite bakımından farklılıklar göstermekle beraber malzemelerin seçiminde belli başlı ürünler tercih edilir. Bunlarda kimyasal ve mekanik değerler ön planda olmalıdır. Malzemelere ait yüzey şekilleri ve genel özelliklerde mutlaka önemli bir yer teşkil etmektedir.  Fiyat düşüklüğü nedeniyle ucuz parça alımları da ilerisi açısından bir risk oluşturmaktadır. Düşük alaşımlara sahip veya alaşımsız çeliklerde korozyon etkilerine karşı koyamazlar bu durumda daha fazla bu tip ürünlerde paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Çelik bacalar belli başlı özellikler gösterir örnek olarak; korozyonlara karşı dayanıklıdır, çok çeşitli ürün modelleri mevcuttur, her türlü sıcaklıkta kullanılabilir, şekil verilebilmesi kolaydır, estetiktir görünüş açısından kirlilik oluşturacak bir yapıda değildir. Paslanmaz çelik bacalar fiyat olarak karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha pahalı olmasına rağmen ucuzlaştırılmış bakım maliyetleri, çok uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir biçimde yapılmış olması kısaca çevre dostu olması önemli noktalarındandır. Bu durumda diğerlerine göre pozitif bir avantaj sağlamaktadır.

   Bunlardan başka çelik baca nın bir takım özellikleri daha vardır. Soğuk olarak ürete bilinmekte, kaynak yapılabilinir, yıpranma payları oldukça düşüktür ve istenilen ölçütlerde üretilebilmektedir ki doğala olarak kesilmesi de kolaydır. Her tür yapı malzemesi ile birlikte kullanılmaktadır.

  

 

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer