FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
ankara baca Çift Cidarlı Baca Sızdırmazlık Silikon Conta Sabitleme Duvar Kelepçesi baca temizleme sulu baca paslanmaz çelik baca Baca Şapkası (Çin) sertifikalı baca çin şapka baca kelepçesi Çeşit Çeşit Baca kelepçesi çelik baca silikon conta Baca şapkası doğalgaz bağlatma izalasyonlu doğalgaz bacası sulu baca sistemleri kombi ile ısınma merkezi sistem ısıtma paslanmaz baca 90 derece dirsek izalasyonlu doğalgaz baca sistem çift çidarlı baca Şapka bacaları Baca Valf duvar bacası doğal gaz Tek Cidarlı baca baca filitre sistemleri baca doğalgaz boruları ısınma doğalgazın bağlatılması imalat baca doğalgaz merkezi sistemli ısınma Kelepçe Çeşitleri havalandırma bacaları 45 derece dirsek davlumbaz baca temizliği fiyatlarının altında Kelepçe çeşitleri duvar izalasyonlu baca fiyatı doğalgaz kurulum işlemleri Doğalgaz Bacası doğalgaz baca fiyatları davlumbaz bacası ankara baca temizleme Sızdırmazlık Kelepçe dirsek boru muf sistem Redüksiyon Adaptör kombi ile tasarruf yöntemleri paslanmaz Baca sistemleri baca Sistemi 45 derece te modul derece dirsek Kondens Drenaj Kabı havalandırma kanalları Baca lodos şapka doğalgaz bacası baca şapkası lodos ekonomik kullanım izalasyonlu baca Şönt baca Düz Modül baca çeşitleri baca imalat fiyatları Jet Şapka paslanmaz baca imalatı havalandırma sistemleri baca imalatı doğalgaz ısıtma tesisatı Bacacım çöp şutları 90 Te Modul baca filtre sistemleri doğalgaz sulu baca filtresi Baca Kelepçe Dirsek baca baca aspiratörü baca sistemleri kesa baca hesabı filtre fiyatları adaptör baca çeşitleri baca temizleme malzemeleri doğalgaz sistemleri tek cidarlı baca sulu baca şönt baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 173 Bugün
 735 Bu Hafta
 1.664 Bu Ay
 10.017 Bu Yıl
 38.671 Tümü
1 Çevrim içi
 

Çelik baca

Çelik Baca Sistemleri Ve Hizmetleri


  Çelik baca yapımı geneli itibariyle olması gereken bir ürün modelidir. Özellikle doğalgaz hizmetlerinde bu sistemin işlevsel olarak birlikte kullanılması gerektiğinden yapılacak baca sistemleri de belirli bir uyum göstermelidir. Çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı olmak üzere imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları ürün hizmeti için, ayrıca çelik baca projeleri ve sistemleri ile alakalı işlemlerde bu ürünün yanında yapılanlardandır.

Çelik baca

Çelik baca 

İstanbul baca sistemleri

İstanbul baca sistemleri


  Çelikbaca imalatı konutlarda, rezidanslarda, otellerde, hastanelerde ve fabrikalarda olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ayrıca kendini taşıyabilen baca, baca filtreleri aksesuar ve tamamlayıcıları, havalandırma ve hava ile iletişim kurabilme sistemleri baca imalat firması tarafından yapılmaktadır. Çelik baca yapımında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen şey kaliteli malzeme seçimi olmalıdır. Malzeme seçerken yanlış malzeme seçilirse kullanım alanından başlamak üzere ciddi hasarlar yaratacağı gibi çok büyük sorunlara da yol açacaktır. Bununla beraber maliyet açısından da kişilere bu seçim yanlışlığı pahalıya patlayabilir. Çelik bacalar kalite bakımından farklılıklar göstermekle beraber malzemelerin seçiminde belli başlı ürünler tercih edilir. Bunlarda kimyasal ve mekanik değerler ön planda olmalıdır. Malzemelere ait yüzey şekilleri ve genel özelliklerde mutlaka önemli bir yer teşkil etmektedir.  Fiyat düşüklüğü nedeniyle ucuz parça alımları da ilerisi açısından bir risk oluşturmaktadır. Düşük alaşımlara sahip veya alaşımsız çeliklerde korozyon etkilerine karşı koyamazlar bu durumda daha fazla bu tip ürünlerde paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Çelik bacalar belli başlı özellikler gösterir örnek olarak; korozyonlara karşı dayanıklıdır, çok çeşitli ürün modelleri mevcuttur, her türlü sıcaklıkta kullanılabilir, şekil verilebilmesi kolaydır, estetiktir görünüş açısından kirlilik oluşturacak bir yapıda değildir. Paslanmaz çelik bacalar fiyat olarak karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha pahalı olmasına rağmen ucuzlaştırılmış bakım maliyetleri, çok uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir biçimde yapılmış olması kısaca çevre dostu olması önemli noktalarındandır. Bu durumda diğerlerine göre pozitif bir avantaj sağlamaktadır.

   Bunlardan başka çelik baca nın bir takım özellikleri daha vardır. Soğuk olarak ürete bilinmekte, kaynak yapılabilinir, yıpranma payları oldukça düşüktür ve istenilen ölçütlerde üretilebilmektedir ki doğala olarak kesilmesi de kolaydır. Her tür yapı malzemesi ile birlikte kullanılmaktadır.

  

 

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer