FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
kesa baca hesabı paslanmaz baca baca şapkası lodos ankara baca baca çeşitleri baca imalat fiyatları baca filitre sistemleri Baca Şapkası (Çin) paslanmaz baca imalatı baca Sistemi paslanmaz çelik baca Kelepçe çeşitleri duvar havalandırma bacaları doğalgaz kurulum işlemleri izalasyonlu baca baca doğalgaz boruları sulu baca imalat baca doğalgaz havalandırma sistemleri doğalgaz Baca kombi ile ısınma baca sistemleri doğalgaz baca fiyatları sulu baca filtresi Düz Modül Baca Valf çift çidarlı baca Tek Cidarlı baca doğalgazın bağlatılması Kondens Drenaj Kabı doğalgaz bağlatma 90 Te Modul 45 derece dirsek sertifikalı baca Çift Cidarlı Baca Sızdırmazlık Silikon Conta Redüksiyon Adaptör doğal gaz Baca şapkası Dirsek baca çin şapka Sızdırmazlık Kelepçe Baca Kelepçe baca temizleme malzemeleri sulu baca sistemleri baca kelepçesi doğalgaz sistemleri Bacacım duvar bacası paslanmaz Baca sistemleri Şapka bacaları baca imalatı ısınma havalandırma kanalları Jet Şapka izalasyonlu doğalgaz bacası merkezi sistemli ısınma adaptör baca çeşitleri filtre fiyatları Sabitleme Duvar Kelepçesi doğalgaz ısıtma tesisatı baca temizleme davlumbaz bacası lodos şapka silikon conta merkezi sistem ısıtma Doğalgaz Bacası sulu baca şönt baca davlumbaz baca temizliği baca filtre sistemleri ekonomik kullanım kombi ile tasarruf yöntemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi doğalgaz bacası 45 derece te modul izalasyonlu doğalgaz baca sistem fiyatlarının altında dirsek boru 90 derece dirsek Kelepçe Çeşitleri baca aspiratörü derece dirsek Şönt baca izalasyonlu baca fiyatı muf sistem ankara baca temizleme çelik baca tek cidarlı baca çöp şutları
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 93 Bugün
 1.159 Bu Hafta
 1.367 Bu Ay
 1.367 Bu Yıl
 1.367 Tümü
1 Çevrim içi
 

Çelik baca

Çelik Baca Sistemleri Ve Hizmetleri


  Çelik baca yapımı geneli itibariyle olması gereken bir ürün modelidir. Özellikle doğalgaz hizmetlerinde bu sistemin işlevsel olarak birlikte kullanılması gerektiğinden yapılacak baca sistemleri de belirli bir uyum göstermelidir. Çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı olmak üzere imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları ürün hizmeti için, ayrıca çelik baca projeleri ve sistemleri ile alakalı işlemlerde bu ürünün yanında yapılanlardandır.

Çelik baca

Çelik baca 

İstanbul baca sistemleri

İstanbul baca sistemleri


  Çelikbaca imalatı konutlarda, rezidanslarda, otellerde, hastanelerde ve fabrikalarda olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ayrıca kendini taşıyabilen baca, baca filtreleri aksesuar ve tamamlayıcıları, havalandırma ve hava ile iletişim kurabilme sistemleri baca imalat firması tarafından yapılmaktadır. Çelik baca yapımında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen şey kaliteli malzeme seçimi olmalıdır. Malzeme seçerken yanlış malzeme seçilirse kullanım alanından başlamak üzere ciddi hasarlar yaratacağı gibi çok büyük sorunlara da yol açacaktır. Bununla beraber maliyet açısından da kişilere bu seçim yanlışlığı pahalıya patlayabilir. Çelik bacalar kalite bakımından farklılıklar göstermekle beraber malzemelerin seçiminde belli başlı ürünler tercih edilir. Bunlarda kimyasal ve mekanik değerler ön planda olmalıdır. Malzemelere ait yüzey şekilleri ve genel özelliklerde mutlaka önemli bir yer teşkil etmektedir.  Fiyat düşüklüğü nedeniyle ucuz parça alımları da ilerisi açısından bir risk oluşturmaktadır. Düşük alaşımlara sahip veya alaşımsız çeliklerde korozyon etkilerine karşı koyamazlar bu durumda daha fazla bu tip ürünlerde paslanmaz çelikler kullanılmaktadır. Çelik bacalar belli başlı özellikler gösterir örnek olarak; korozyonlara karşı dayanıklıdır, çok çeşitli ürün modelleri mevcuttur, her türlü sıcaklıkta kullanılabilir, şekil verilebilmesi kolaydır, estetiktir görünüş açısından kirlilik oluşturacak bir yapıda değildir. Paslanmaz çelik bacalar fiyat olarak karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha pahalı olmasına rağmen ucuzlaştırılmış bakım maliyetleri, çok uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlerinin tamamen eksiksiz bir biçimde yapılmış olması kısaca çevre dostu olması önemli noktalarındandır. Bu durumda diğerlerine göre pozitif bir avantaj sağlamaktadır.

   Bunlardan başka çelik baca nın bir takım özellikleri daha vardır. Soğuk olarak ürete bilinmekte, kaynak yapılabilinir, yıpranma payları oldukça düşüktür ve istenilen ölçütlerde üretilebilmektedir ki doğala olarak kesilmesi de kolaydır. Her tür yapı malzemesi ile birlikte kullanılmaktadır.

  

 

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer