FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
çelik baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi dirsek boru çin şapka izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca aspiratörü çöp şutları paslanmaz baca davlumbaz baca temizliği Kelepçe Çeşitleri baca çeşitleri sulu baca filtresi Baca Valf sertifikalı baca havalandırma bacaları paslanmaz çelik baca 45 derece dirsek sulu baca Dirsek baca doğalgaz bağlatma Tek Cidarlı baca baca imalat fiyatları Şapka bacaları Sızdırmazlık Silikon Conta doğalgaz ısıtma tesisatı filtre fiyatları baca filtre sistemleri baca doğalgaz boruları kombi ile tasarruf yöntemleri 90 Te Modul baca sistemleri baca imalatı doğalgaz kurulum işlemleri merkezi sistemli ısınma baca temizleme malzemeleri havalandırma sistemleri doğalgazın bağlatılması silikon conta baca Sistemi Çift Cidarlı Baca ankara baca sulu baca sistemleri sulu baca şönt baca Baca Kelepçe kombi ile ısınma Sabitleme Duvar Kelepçesi Sızdırmazlık Kelepçe doğalgaz 45 derece te modul derece dirsek tek cidarlı baca izalasyonlu doğalgaz bacası Jet Şapka doğalgaz baca fiyatları Bacacım havalandırma kanalları çift çidarlı baca Baca Şapkası (Çin) lodos şapka imalat baca doğalgaz izalasyonlu baca ısınma merkezi sistem ısıtma doğalgaz bacası Doğalgaz Bacası 90 derece dirsek Baca Düz Modül ekonomik kullanım adaptör baca çeşitleri baca filitre sistemleri baca şapkası lodos duvar bacası Baca şapkası doğalgaz sistemleri Redüksiyon Adaptör Kondens Drenaj Kabı ankara baca temizleme muf sistem paslanmaz baca imalatı kesa baca hesabı fiyatlarının altında paslanmaz Baca sistemleri Şönt baca baca kelepçesi baca temizleme doğal gaz izalasyonlu baca fiyatı davlumbaz bacası Kelepçe çeşitleri duvar
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 62 Bugün
 118 Bu Hafta
 1.306 Bu Ay
 1.306 Bu Yıl
 3.042 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer