FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Bacacım Redüksiyon Adaptör havalandırma bacaları kombi ile ısınma Baca doğalgaz kurulum işlemleri adaptör baca çeşitleri baca kelepçesi baca temizleme Doğalgaz Bacası izalasyonlu baca 45 derece dirsek 90 Te Modul Baca Kelepçe ankara baca temizleme çöp şutları imalat baca doğalgaz Çeşit Çeşit Baca kelepçesi izalasyonlu baca fiyatı sulu baca kombi ile tasarruf yöntemleri 45 derece te modul ısınma baca imalat fiyatları Sabitleme Duvar Kelepçesi merkezi sistem ısıtma Çift Cidarlı Baca kesa baca hesabı Kondens Drenaj Kabı Sızdırmazlık Kelepçe doğalgaz baca Sistemi paslanmaz Baca sistemleri doğalgazın bağlatılması çin şapka Baca Valf izalasyonlu doğalgaz bacası Tek Cidarlı baca sertifikalı baca baca şapkası lodos paslanmaz çelik baca derece dirsek baca imalatı filtre fiyatları Baca Şapkası (Çin) ekonomik kullanım doğalgaz baca fiyatları silikon conta Düz Modül davlumbaz bacası Baca şapkası doğalgaz ısıtma tesisatı doğal gaz doğalgaz sistemleri Şönt baca sulu baca şönt baca doğalgaz bacası çelik baca baca temizleme malzemeleri 90 derece dirsek ankara baca dirsek boru muf sistem davlumbaz baca temizliği baca aspiratörü baca filtre sistemleri baca sistemleri baca doğalgaz boruları havalandırma sistemleri baca çeşitleri havalandırma kanalları Kelepçe çeşitleri duvar duvar bacası fiyatlarının altında lodos şapka Şapka bacaları izalasyonlu doğalgaz baca sistem çift çidarlı baca Dirsek baca sulu baca sistemleri tek cidarlı baca merkezi sistemli ısınma doğalgaz bağlatma paslanmaz baca paslanmaz baca imalatı Kelepçe Çeşitleri Sızdırmazlık Silikon Conta sulu baca filtresi baca filitre sistemleri Jet Şapka
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 35 Bugün
 499 Bu Hafta
 354 Bu Ay
 18.630 Bu Yıl
 47.284 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer