FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Jet Şapka havalandırma kanalları sulu baca merkezi sistem ısıtma ısınma izalasyonlu baca fiyatı Kondens Drenaj Kabı Çeşit Çeşit Baca kelepçesi doğalgaz ısıtma tesisatı adaptör baca çeşitleri doğalgaz baca fiyatları duvar bacası Sabitleme Duvar Kelepçesi baca doğalgaz boruları baca kelepçesi derece dirsek merkezi sistemli ısınma baca aspiratörü 45 derece te modul Baca Kelepçe doğalgazın bağlatılması kombi ile tasarruf yöntemleri Redüksiyon Adaptör Sızdırmazlık Silikon Conta filtre fiyatları havalandırma bacaları ankara baca baca sistemleri izalasyonlu doğalgaz bacası Doğalgaz Bacası doğalgaz sistemleri Baca baca temizleme malzemeleri Baca şapkası paslanmaz Baca sistemleri fiyatlarının altında davlumbaz bacası kesa baca hesabı sertifikalı baca doğalgaz bağlatma Kelepçe Çeşitleri Şapka bacaları izalasyonlu baca 45 derece dirsek doğalgaz kurulum işlemleri paslanmaz çelik baca çin şapka Tek Cidarlı baca baca imalat fiyatları doğalgaz bacası baca Sistemi Baca Valf lodos şapka baca temizleme muf sistem Düz Modül ankara baca temizleme çöp şutları doğal gaz Kelepçe çeşitleri duvar baca imalatı dirsek boru sulu baca şönt baca çelik baca baca şapkası lodos Dirsek baca 90 derece dirsek baca filtre sistemleri ekonomik kullanım havalandırma sistemleri baca çeşitleri kombi ile ısınma doğalgaz silikon conta sulu baca sistemleri Şönt baca imalat baca doğalgaz tek cidarlı baca Sızdırmazlık Kelepçe paslanmaz baca imalatı Çift Cidarlı Baca sulu baca filtresi 90 Te Modul davlumbaz baca temizliği paslanmaz baca baca filitre sistemleri Bacacım çift çidarlı baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem Baca Şapkası (Çin)
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 13 Bugün
 293 Bu Hafta
 13 Bu Ay
 1.893 Bu Yıl
 1.893 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer