FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
baca filitre sistemleri Şönt baca sulu baca filtresi Sabitleme Duvar Kelepçesi Baca Şapkası (Çin) baca aspiratörü Baca baca imalatı merkezi sistemli ısınma sulu baca Baca şapkası izalasyonlu doğalgaz bacası doğalgaz bacası doğalgaz kurulum işlemleri Jet Şapka lodos şapka Baca Kelepçe sulu baca sistemleri muf sistem doğalgaz bağlatma havalandırma sistemleri çin şapka Sızdırmazlık Silikon Conta baca şapkası lodos izalasyonlu doğalgaz baca sistem kombi ile ısınma Şapka bacaları paslanmaz baca baca filtre sistemleri paslanmaz çelik baca Kelepçe Çeşitleri 45 derece te modul kesa baca hesabı doğalgaz Dirsek baca 45 derece dirsek ısınma silikon conta Sızdırmazlık Kelepçe Kondens Drenaj Kabı baca çeşitleri kombi ile tasarruf yöntemleri Düz Modül baca kelepçesi ekonomik kullanım çöp şutları doğalgaz baca fiyatları baca imalat fiyatları davlumbaz bacası çelik baca çift çidarlı baca Bacacım fiyatlarının altında doğalgaz ısıtma tesisatı Baca Valf ankara baca temizleme davlumbaz baca temizliği sulu baca şönt baca Redüksiyon Adaptör Tek Cidarlı baca havalandırma kanalları doğal gaz Çift Cidarlı Baca baca doğalgaz boruları baca temizleme malzemeleri derece dirsek izalasyonlu baca baca temizleme Çeşit Çeşit Baca kelepçesi izalasyonlu baca fiyatı doğalgaz sistemleri ankara baca paslanmaz Baca sistemleri 90 derece dirsek havalandırma bacaları 90 Te Modul imalat baca doğalgaz paslanmaz baca imalatı Doğalgaz Bacası baca Sistemi tek cidarlı baca adaptör baca çeşitleri duvar bacası doğalgazın bağlatılması sertifikalı baca filtre fiyatları dirsek boru merkezi sistem ısıtma Kelepçe çeşitleri duvar baca sistemleri
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 143 Bugün
 705 Bu Hafta
 1.634 Bu Ay
 9.987 Bu Yıl
 38.641 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer