FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Dirsek baca Baca Kelepçe doğalgaz bağlatma 45 derece dirsek baca imalatı 90 Te Modul doğalgaz ısıtma tesisatı doğalgaz duvar bacası imalat baca doğalgaz Çeşit Çeşit Baca kelepçesi filtre fiyatları paslanmaz Baca sistemleri baca çeşitleri Kelepçe çeşitleri duvar dirsek boru fiyatlarının altında Kelepçe Çeşitleri Tek Cidarlı baca sertifikalı baca muf sistem paslanmaz baca çift çidarlı baca Jet Şapka baca aspiratörü Doğalgaz Bacası Baca Valf ankara baca temizleme doğalgaz baca fiyatları lodos şapka davlumbaz bacası ekonomik kullanım kombi ile tasarruf yöntemleri Şapka bacaları merkezi sistem ısıtma baca filitre sistemleri tek cidarlı baca Baca şapkası baca doğalgaz boruları sulu baca Kondens Drenaj Kabı baca sistemleri baca kelepçesi çelik baca baca imalat fiyatları doğal gaz Sızdırmazlık Silikon Conta ısınma doğalgaz kurulum işlemleri havalandırma bacaları Şönt baca kombi ile ısınma izalasyonlu baca fiyatı derece dirsek izalasyonlu doğalgaz bacası Düz Modül çin şapka baca temizleme Bacacım baca temizleme malzemeleri paslanmaz çelik baca doğalgaz sistemleri baca şapkası lodos izalasyonlu baca Sızdırmazlık Kelepçe Redüksiyon Adaptör adaptör baca çeşitleri 45 derece te modul sulu baca şönt baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem havalandırma kanalları baca Sistemi merkezi sistemli ısınma davlumbaz baca temizliği sulu baca sistemleri Sabitleme Duvar Kelepçesi havalandırma sistemleri doğalgazın bağlatılması 90 derece dirsek çöp şutları Çift Cidarlı Baca Baca Şapkası (Çin) doğalgaz bacası silikon conta kesa baca hesabı paslanmaz baca imalatı sulu baca filtresi ankara baca baca filtre sistemleri Baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 134 Bugün
 134 Bu Hafta
 134 Bu Ay
 134 Bu Yıl
 134 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer