FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
izalasyonlu doğalgaz baca sistem doğalgazın bağlatılması baca temizleme malzemeleri sulu baca filtresi muf sistem baca kelepçesi Sızdırmazlık Silikon Conta silikon conta havalandırma bacaları Şönt baca baca temizleme doğalgaz havalandırma kanalları derece dirsek Sabitleme Duvar Kelepçesi Baca şapkası paslanmaz Baca sistemleri Kelepçe Çeşitleri baca filitre sistemleri paslanmaz çelik baca adaptör baca çeşitleri baca doğalgaz boruları Jet Şapka 45 derece dirsek havalandırma sistemleri baca sistemleri Düz Modül doğalgaz kurulum işlemleri kombi ile ısınma sulu baca 90 derece dirsek merkezi sistemli ısınma imalat baca doğalgaz sulu baca sistemleri Redüksiyon Adaptör doğalgaz baca fiyatları paslanmaz baca imalatı Baca baca filtre sistemleri Baca Kelepçe izalasyonlu baca izalasyonlu doğalgaz bacası 90 Te Modul doğal gaz filtre fiyatları sulu baca şönt baca çelik baca davlumbaz baca temizliği ankara baca duvar bacası Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Bacacım baca şapkası lodos baca Sistemi Sızdırmazlık Kelepçe çöp şutları Çift Cidarlı Baca lodos şapka tek cidarlı baca Baca Valf çift çidarlı baca Kelepçe çeşitleri duvar Dirsek baca merkezi sistem ısıtma doğalgaz sistemleri baca aspiratörü 45 derece te modul Kondens Drenaj Kabı çin şapka izalasyonlu baca fiyatı baca çeşitleri baca imalat fiyatları davlumbaz bacası dirsek boru baca imalatı Doğalgaz Bacası Baca Şapkası (Çin) doğalgaz ısıtma tesisatı kombi ile tasarruf yöntemleri sertifikalı baca ekonomik kullanım kesa baca hesabı ankara baca temizleme fiyatlarının altında doğalgaz bacası ısınma doğalgaz bağlatma paslanmaz baca Şapka bacaları Tek Cidarlı baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 11 Bugün
 11 Bu Hafta
 527 Bu Ay
 527 Bu Yıl
 527 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer