FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
havalandırma sistemleri kombi ile tasarruf yöntemleri kesa baca hesabı baca filitre sistemleri çift çidarlı baca adaptör baca çeşitleri Kelepçe çeşitleri duvar baca sistemleri tek cidarlı baca çöp şutları Şapka bacaları baca Sistemi doğalgaz bağlatma Tek Cidarlı baca ekonomik kullanım 90 derece dirsek sulu baca sistemleri fiyatlarının altında doğalgaz baca filtre sistemleri paslanmaz baca baca doğalgaz boruları sulu baca şönt baca doğalgaz kurulum işlemleri paslanmaz baca imalatı izalasyonlu baca fiyatı Sızdırmazlık Silikon Conta 45 derece te modul paslanmaz Baca sistemleri Düz Modül 45 derece dirsek baca çeşitleri Doğalgaz Bacası merkezi sistem ısıtma Jet Şapka 90 Te Modul Sabitleme Duvar Kelepçesi dirsek boru Çeşit Çeşit Baca kelepçesi duvar bacası baca şapkası lodos paslanmaz çelik baca Bacacım izalasyonlu doğalgaz baca sistem davlumbaz baca temizliği doğalgaz baca fiyatları doğalgaz ısıtma tesisatı kombi ile ısınma baca temizleme malzemeleri lodos şapka ankara baca baca kelepçesi Baca Kelepçe Çift Cidarlı Baca doğalgazın bağlatılması sulu baca Kondens Drenaj Kabı izalasyonlu doğalgaz bacası doğalgaz sistemleri baca temizleme davlumbaz bacası doğal gaz Sızdırmazlık Kelepçe Redüksiyon Adaptör sertifikalı baca izalasyonlu baca Baca ankara baca temizleme çelik baca baca aspiratörü muf sistem havalandırma bacaları havalandırma kanalları çin şapka filtre fiyatları ısınma sulu baca filtresi merkezi sistemli ısınma derece dirsek baca imalat fiyatları Şönt baca baca imalatı Kelepçe Çeşitleri Dirsek baca Baca şapkası imalat baca doğalgaz Baca Valf doğalgaz bacası silikon conta Baca Şapkası (Çin)
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 10 Bugün
 10 Bu Hafta
 10 Bu Ay
 10 Bu Yıl
 10 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Filitre Sistemleri

Baca Filitre Sistemleri

Artık baca filitre sistemlerinden çıkabilmek için anlayış göstermeyen kat sakinleri ile bitmek bilmeyen tartışmalar yok.

Duman veya koku olmasın diye lezzetten ödün vermek yok.

Belediyeler ve çevre kurumları ile baca filitre sistemleri ve koku ile alakalı sorunlar yok.

Baca filitre sistemleri  biriken yağın yanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilecek riskler yok.

Artık istediğiniz her semtte, her binada ve alışveriş merkezinde yeni yatırımlar ve yeni şubeler açmanıza engel baca problemleri yok.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yıllardan en büyük problemi olan baca filitre sistemleri için problemi için artık bir çözümümüz var. Çözümünüz biz olalım arayın ücretsiz keşif uygulamasında n faydalanın. 

 

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
HAVA ve ÇEVRE DOSTU PARTİKÜL KURUM ve GAZ TUTULMASINDA KESİN ÇÖZÜM
Sulu Sistem Baca Filtresinin Şekli ve İşleyişi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Şirketimiz Adına Patentlidir.

NEDEN SULU BACA FİLTRESİ?
- Bacadan çıkan partiküllerin havaya karışmasını önler.
- Hava kirliliğinin %90' a varan oranla önler.
- Hava Kirliliğini önlediği için çoğu devlet kurumu tarafından takılması tercih edilir.
- Su tüketimi minimumdur.
- Her tip bacaya kolaylıkla montajı yapılabilir.
- Su sirkülasyonunun filtre içinde bulunan nozul sayesinde olduğundan pompaya gerek yoktur.
- İsteğe bağlı olarak değişik kullanımlar için özel malzemelerden imal edilebilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN KULLANIM YERLERİ:
- Ekmek ve pasta fırınlarının bacalarında
- Lokanta ve pide fırınlarının bacalarında
- Merkezi sistemle ve kömürlü kazanlarda çalışan apartman bacalarında
- Fabrika bacalarında

SULU BACA FİLTRESİNİN BACAYA MONTAJ ŞEKLİ?
Mevcut takılı olan bacanın çıkış ağzına filtre ara aparatı monte edilir. Sonra yapılan sulu filtre bacaya takılan aparatının üstüne yerleştirilerek montajı yapılır. Son olarak su girişi ve tahliye borularının montajı yapılarak sulu filtre çalışmaya hazır hale getirilir.

SULU BACA FİLTRESİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Bacanın çıkış ağızına takılan sulu filtrenin su girişinden nuzula gelen su sayesinde yamurlama yaparak bacadan çıkan partikülleri tutar ve kendi haznesinde saklar. Her fırın yakıldığımda nuzula gelen su sistemi 3-4 dakika açılması yeterli olacaktır. Çalışma sistemine göre 5 ve 6 ay süreyle tahliye vanası açılarak içindeki balçıkları temizlenir. Bu temizleme işlemi de çalışma sistemine göre tekrarlanarak baca temizliği yapılır.       
Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer