FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Ürün Vitrini
 
Etiket Bulutu
davlumbaz bacası Dirsek baca Doğalgaz Bacası duvar bacası merkezi sistem ısıtma paslanmaz baca Bacacım Baca merkezi sistemli ısınma doğalgaz bağlatma 45 derece dirsek filtre fiyatları izalasyonlu baca sulu baca sistemleri Baca Valf Şönt baca çöp şutları doğalgaz ısıtma tesisatı baca Sistemi sulu baca muf sistem baca imalat fiyatları izalasyonlu baca fiyatı silikon conta derece dirsek dirsek boru davlumbaz baca temizliği baca doğalgaz boruları havalandırma kanalları izalasyonlu doğalgaz bacası baca sistemleri havalandırma bacaları ekonomik kullanım baca şapkası lodos kombi ile ısınma çelik baca havalandırma sistemleri doğalgaz baca fiyatları Sızdırmazlık Silikon Conta 90 derece dirsek imalat baca doğalgaz 90 Te Modul Kelepçe Çeşitleri çift çidarlı baca paslanmaz Baca sistemleri Kelepçe çeşitleri duvar tek cidarlı baca baca kelepçesi sertifikalı baca baca çeşitleri baca imalatı Jet Şapka baca filitre sistemleri Baca Şapkası (Çin) Sızdırmazlık Kelepçe Baca Kelepçe doğal gaz Sabitleme Duvar Kelepçesi adaptör baca çeşitleri doğalgaz sulu baca filtresi ankara baca Baca şapkası doğalgaz kurulum işlemleri ısınma Çeşit Çeşit Baca kelepçesi çin şapka baca filtre sistemleri 45 derece te modul Tek Cidarlı baca baca temizleme kombi ile tasarruf yöntemleri Kondens Drenaj Kabı izalasyonlu doğalgaz baca sistem doğalgazın bağlatılması Şapka bacaları baca aspiratörü paslanmaz çelik baca kesa baca hesabı doğalgaz sistemleri sulu baca şönt baca paslanmaz baca imalatı Redüksiyon Adaptör lodos şapka fiyatlarının altında ankara baca temizleme doğalgaz bacası Çift Cidarlı Baca baca temizleme malzemeleri Düz Modül
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 42 Bugün
 42 Bu Hafta
 42 Bu Ay
 42 Bu Yıl
 42 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer