FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Ürün Vitrini
 
Etiket Bulutu
paslanmaz baca havalandırma bacaları Sızdırmazlık Kelepçe adaptör baca çeşitleri lodos şapka Baca Şapkası (Çin) Tek Cidarlı baca Bacacım doğal gaz filtre fiyatları 45 derece te modul kesa baca hesabı doğalgaz ısıtma tesisatı sulu baca sistemleri izalasyonlu baca fiyatı Kelepçe çeşitleri duvar 90 derece dirsek fiyatlarının altında çin şapka paslanmaz çelik baca doğalgaz bağlatma Şönt baca sulu baca davlumbaz baca temizliği 90 Te Modul havalandırma kanalları Düz Modül Jet Şapka sertifikalı baca derece dirsek kombi ile tasarruf yöntemleri baca şapkası lodos ısınma ankara baca çelik baca ekonomik kullanım paslanmaz Baca sistemleri çöp şutları doğalgaz kurulum işlemleri baca Sistemi Çift Cidarlı Baca baca temizleme doğalgaz bacası doğalgaz sistemleri Baca şapkası izalasyonlu baca sulu baca filtresi baca filitre sistemleri kombi ile ısınma baca imalat fiyatları davlumbaz bacası havalandırma sistemleri sulu baca şönt baca baca imalatı izalasyonlu doğalgaz baca sistem Baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi izalasyonlu doğalgaz bacası Baca Valf Dirsek baca ankara baca temizleme doğalgaz baca doğalgaz boruları 45 derece dirsek Şapka bacaları çift çidarlı baca merkezi sistemli ısınma baca filtre sistemleri tek cidarlı baca doğalgaz baca fiyatları dirsek boru Kelepçe Çeşitleri baca temizleme malzemeleri baca aspiratörü baca kelepçesi Redüksiyon Adaptör Kondens Drenaj Kabı merkezi sistem ısıtma Baca Kelepçe baca çeşitleri baca sistemleri Sabitleme Duvar Kelepçesi paslanmaz baca imalatı Sızdırmazlık Silikon Conta Doğalgaz Bacası muf sistem imalat baca doğalgaz silikon conta doğalgazın bağlatılması duvar bacası
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 75 Bugün
 539 Bu Hafta
 394 Bu Ay
 18.670 Bu Yıl
 47.324 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer