FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
doğalgaz bacası doğalgaz sistemleri fiyatlarının altında Sabitleme Duvar Kelepçesi Kelepçe Çeşitleri merkezi sistemli ısınma baca temizleme baca doğalgaz boruları baca şapkası lodos doğalgaz Baca Baca Kelepçe çift çidarlı baca duvar bacası izalasyonlu baca doğalgaz kurulum işlemleri paslanmaz baca imalatı baca Sistemi baca imalatı Baca Şapkası (Çin) adaptör baca çeşitleri baca filtre sistemleri ısınma çin şapka Şönt baca havalandırma kanalları derece dirsek paslanmaz baca filtre fiyatları baca çeşitleri ankara baca temizleme kombi ile ısınma Tek Cidarlı baca doğalgaz bağlatma tek cidarlı baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem muf sistem doğalgaz ısıtma tesisatı Çift Cidarlı Baca Sızdırmazlık Kelepçe davlumbaz bacası Dirsek baca doğal gaz doğalgazın bağlatılması Şapka bacaları Baca Valf Doğalgaz Bacası 90 Te Modul Kelepçe çeşitleri duvar 90 derece dirsek doğalgaz baca fiyatları baca imalat fiyatları Çeşit Çeşit Baca kelepçesi baca sistemleri baca aspiratörü ekonomik kullanım havalandırma bacaları kombi ile tasarruf yöntemleri baca kelepçesi paslanmaz Baca sistemleri imalat baca doğalgaz dirsek boru 45 derece dirsek çöp şutları Redüksiyon Adaptör silikon conta havalandırma sistemleri davlumbaz baca temizliği çelik baca Sızdırmazlık Silikon Conta kesa baca hesabı baca temizleme malzemeleri izalasyonlu baca fiyatı sulu baca sistemleri Bacacım sertifikalı baca sulu baca filtresi Kondens Drenaj Kabı merkezi sistem ısıtma Baca şapkası Jet Şapka 45 derece te modul baca filitre sistemleri lodos şapka sulu baca sulu baca şönt baca paslanmaz çelik baca Düz Modül izalasyonlu doğalgaz bacası ankara baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 64 Bugün
 626 Bu Hafta
 1.555 Bu Ay
 9.908 Bu Yıl
 38.562 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer