FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
kombi ile tasarruf yöntemleri lodos şapka baca sistemleri 45 derece dirsek Kondens Drenaj Kabı çelik baca paslanmaz çelik baca ısınma Doğalgaz Bacası Redüksiyon Adaptör sertifikalı baca Sızdırmazlık Kelepçe davlumbaz bacası baca Sistemi ankara baca temizleme Bacacım baca imalat fiyatları silikon conta baca doğalgaz boruları doğalgaz ısıtma tesisatı paslanmaz baca imalatı doğalgaz baca fiyatları izalasyonlu doğalgaz baca sistem davlumbaz baca temizliği Baca Valf Kelepçe Çeşitleri baca şapkası lodos Sabitleme Duvar Kelepçesi 90 Te Modul baca filitre sistemleri doğalgaz bağlatma filtre fiyatları Sızdırmazlık Silikon Conta Şönt baca doğalgaz dirsek boru Baca şapkası Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Tek Cidarlı baca sulu baca sistemleri kombi ile ısınma çöp şutları doğalgaz bacası baca temizleme Baca ankara baca Çift Cidarlı Baca izalasyonlu doğalgaz bacası baca kelepçesi Düz Modül doğalgazın bağlatılması merkezi sistem ısıtma muf sistem izalasyonlu baca fiyatı merkezi sistemli ısınma Kelepçe çeşitleri duvar Jet Şapka doğalgaz kurulum işlemleri 45 derece te modul Şapka bacaları havalandırma kanalları derece dirsek baca imalatı Baca Şapkası (Çin) sulu baca paslanmaz Baca sistemleri baca çeşitleri havalandırma bacaları baca filtre sistemleri sulu baca şönt baca kesa baca hesabı havalandırma sistemleri baca aspiratörü fiyatlarının altında çift çidarlı baca imalat baca doğalgaz çin şapka Baca Kelepçe doğal gaz baca temizleme malzemeleri paslanmaz baca izalasyonlu baca sulu baca filtresi Dirsek baca adaptör baca çeşitleri tek cidarlı baca 90 derece dirsek ekonomik kullanım doğalgaz sistemleri duvar bacası
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 93 Bugün
 149 Bu Hafta
 1.337 Bu Ay
 1.337 Bu Yıl
 3.073 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer