FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
çelik baca 45 derece dirsek Baca baca sistemleri doğalgaz ısıtma tesisatı ankara baca paslanmaz baca baca aspiratörü merkezi sistem ısıtma Bacacım havalandırma bacaları duvar bacası Redüksiyon Adaptör Jet Şapka dirsek boru baca doğalgaz boruları Şapka bacaları doğalgaz bacası izalasyonlu doğalgaz bacası doğalgazın bağlatılması baca şapkası lodos Tek Cidarlı baca kesa baca hesabı sertifikalı baca doğalgaz baca fiyatları 90 Te Modul çöp şutları 90 derece dirsek Baca Kelepçe Sızdırmazlık Silikon Conta çin şapka baca imalatı baca Sistemi Şönt baca Kelepçe Çeşitleri imalat baca doğalgaz kombi ile tasarruf yöntemleri havalandırma kanalları muf sistem Doğalgaz Bacası baca çeşitleri Çift Cidarlı Baca lodos şapka tek cidarlı baca ısınma paslanmaz Baca sistemleri doğalgaz kurulum işlemleri merkezi sistemli ısınma ekonomik kullanım ankara baca temizleme baca imalat fiyatları doğalgaz bağlatma Çeşit Çeşit Baca kelepçesi sulu baca paslanmaz baca imalatı 45 derece te modul baca filtre sistemleri filtre fiyatları davlumbaz bacası Sabitleme Duvar Kelepçesi adaptör baca çeşitleri izalasyonlu doğalgaz baca sistem Dirsek baca izalasyonlu baca sulu baca şönt baca davlumbaz baca temizliği havalandırma sistemleri Baca Valf baca kelepçesi Düz Modül sulu baca sistemleri baca temizleme derece dirsek kombi ile ısınma paslanmaz çelik baca Baca Şapkası (Çin) Sızdırmazlık Kelepçe baca temizleme malzemeleri doğal gaz baca filitre sistemleri çift çidarlı baca Kelepçe çeşitleri duvar doğalgaz doğalgaz sistemleri Kondens Drenaj Kabı sulu baca filtresi Baca şapkası silikon conta fiyatlarının altında izalasyonlu baca fiyatı
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 89 Bugün
 242 Bu Hafta
 242 Bu Ay
 242 Bu Yıl
 242 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer