FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
doğalgaz bacası Dirsek baca doğalgaz bağlatma tek cidarlı baca havalandırma bacaları izalasyonlu doğalgaz bacası Şönt baca Sızdırmazlık Kelepçe izalasyonlu baca fiyatı çöp şutları baca aspiratörü muf sistem doğalgaz kurulum işlemleri ısınma kombi ile tasarruf yöntemleri baca Sistemi Doğalgaz Bacası doğalgaz sistemleri davlumbaz bacası doğalgaz baca fiyatları doğalgazın bağlatılması sulu baca Baca Şapkası (Çin) Baca Valf Baca paslanmaz Baca sistemleri izalasyonlu baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca doğalgaz boruları kombi ile ısınma Kelepçe Çeşitleri ekonomik kullanım paslanmaz baca imalatı lodos şapka sulu baca filtresi doğal gaz sertifikalı baca çift çidarlı baca havalandırma sistemleri baca filitre sistemleri Baca şapkası Sızdırmazlık Silikon Conta Düz Modül davlumbaz baca temizliği imalat baca doğalgaz ankara baca baca sistemleri adaptör baca çeşitleri Tek Cidarlı baca Kondens Drenaj Kabı doğalgaz çin şapka çelik baca baca temizleme malzemeleri paslanmaz çelik baca fiyatlarının altında silikon conta 45 derece te modul 90 Te Modul Sabitleme Duvar Kelepçesi Çift Cidarlı Baca duvar bacası merkezi sistem ısıtma 45 derece dirsek havalandırma kanalları derece dirsek merkezi sistemli ısınma baca filtre sistemleri 90 derece dirsek filtre fiyatları baca şapkası lodos Kelepçe çeşitleri duvar baca kelepçesi Jet Şapka Şapka bacaları Redüksiyon Adaptör Çeşit Çeşit Baca kelepçesi kesa baca hesabı dirsek boru doğalgaz ısıtma tesisatı paslanmaz baca ankara baca temizleme baca imalatı Baca Kelepçe baca çeşitleri Bacacım baca temizleme baca imalat fiyatları sulu baca sistemleri sulu baca şönt baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 60 Bugün
 60 Bu Hafta
 576 Bu Ay
 576 Bu Yıl
 576 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer