FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Çift Cidarlı Baca dirsek boru Düz Modül doğalgaz baca fiyatları 90 derece dirsek baca filitre sistemleri baca kelepçesi doğalgaz Doğalgaz Bacası 45 derece dirsek fiyatlarının altında baca aspiratörü çelik baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi paslanmaz baca imalatı baca şapkası lodos Sızdırmazlık Kelepçe izalasyonlu baca filtre fiyatları kesa baca hesabı doğalgaz kurulum işlemleri baca filtre sistemleri baca temizleme baca sistemleri sulu baca şönt baca silikon conta Şönt baca davlumbaz bacası tek cidarlı baca baca çeşitleri havalandırma kanalları Baca Şapkası (Çin) derece dirsek baca temizleme malzemeleri Şapka bacaları Redüksiyon Adaptör Jet Şapka baca Sistemi adaptör baca çeşitleri baca imalat fiyatları ekonomik kullanım paslanmaz çelik baca 90 Te Modul merkezi sistemli ısınma merkezi sistem ısıtma Kondens Drenaj Kabı Kelepçe Çeşitleri Baca Kelepçe Sızdırmazlık Silikon Conta çift çidarlı baca 45 derece te modul izalasyonlu doğalgaz baca sistem paslanmaz Baca sistemleri doğalgaz bacası sertifikalı baca ısınma duvar bacası doğal gaz kombi ile tasarruf yöntemleri Baca Sabitleme Duvar Kelepçesi Dirsek baca doğalgaz bağlatma doğalgaz sistemleri doğalgaz ısıtma tesisatı havalandırma sistemleri havalandırma bacaları Tek Cidarlı baca doğalgazın bağlatılması Baca şapkası ankara baca temizleme imalat baca doğalgaz sulu baca sistemleri sulu baca paslanmaz baca lodos şapka sulu baca filtresi kombi ile ısınma izalasyonlu doğalgaz bacası muf sistem Bacacım baca doğalgaz boruları izalasyonlu baca fiyatı Kelepçe çeşitleri duvar davlumbaz baca temizliği Baca Valf çin şapka baca imalatı ankara baca çöp şutları
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 46 Bugün
 46 Bu Hafta
 1.646 Bu Ay
 1.646 Bu Yıl
 1.646 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörü

Bacanız Çekmiyor mu?

Soba Zehirlenmesinden mi Korkuyorsunuz?

Bacanızın Her Yıl Kurumdan Tıkanmasından mı Şikayetçisiniz?

Yukarıdaki Soruların Cevabı Evet ise Çözüm BACAMER'de.
 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

 

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer