FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
çin şapka Sızdırmazlık Kelepçe doğalgaz ısıtma tesisatı çöp şutları ekonomik kullanım baca doğalgaz boruları paslanmaz baca imalatı ankara baca sulu baca şönt baca Şönt baca Baca Doğalgaz Bacası baca filitre sistemleri Kelepçe Çeşitleri Baca Kelepçe çelik baca ısınma sertifikalı baca ankara baca temizleme sulu baca filtresi havalandırma kanalları merkezi sistem ısıtma Sabitleme Duvar Kelepçesi çift çidarlı baca doğalgaz sistemleri paslanmaz çelik baca Baca şapkası sulu baca davlumbaz baca temizliği baca çeşitleri Baca Valf duvar bacası izalasyonlu baca fiyatı baca imalatı paslanmaz Baca sistemleri 45 derece dirsek fiyatlarının altında 90 Te Modul Jet Şapka baca imalat fiyatları Baca Şapkası (Çin) paslanmaz baca adaptör baca çeşitleri baca aspiratörü silikon conta lodos şapka Redüksiyon Adaptör baca Sistemi Kelepçe çeşitleri duvar baca temizleme izalasyonlu doğalgaz bacası Sızdırmazlık Silikon Conta havalandırma sistemleri Şapka bacaları dirsek boru doğal gaz kombi ile ısınma havalandırma bacaları baca temizleme malzemeleri Bacacım baca filtre sistemleri muf sistem sulu baca sistemleri Tek Cidarlı baca izalasyonlu baca doğalgaz kurulum işlemleri 90 derece dirsek baca kelepçesi tek cidarlı baca filtre fiyatları doğalgaz bacası 45 derece te modul doğalgazın bağlatılması izalasyonlu doğalgaz baca sistem Çeşit Çeşit Baca kelepçesi davlumbaz bacası doğalgaz derece dirsek imalat baca doğalgaz merkezi sistemli ısınma Düz Modül baca şapkası lodos doğalgaz bağlatma doğalgaz baca fiyatları Çift Cidarlı Baca kesa baca hesabı Dirsek baca Kondens Drenaj Kabı baca sistemleri kombi ile tasarruf yöntemleri
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 70 Bugün
 126 Bu Hafta
 1.314 Bu Ay
 1.314 Bu Yıl
 3.050 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer