FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Bacacım izalasyonlu baca Redüksiyon Adaptör sulu baca doğalgazın bağlatılması davlumbaz bacası doğalgaz ısıtma tesisatı Baca şapkası baca doğalgaz boruları paslanmaz baca imalatı baca filitre sistemleri kombi ile tasarruf yöntemleri lodos şapka sulu baca sistemleri baca temizleme ısınma Kelepçe çeşitleri duvar sertifikalı baca imalat baca doğalgaz Doğalgaz Bacası Çift Cidarlı Baca derece dirsek çin şapka tek cidarlı baca Dirsek baca baca imalatı ekonomik kullanım muf sistem ankara baca Düz Modül merkezi sistemli ısınma paslanmaz Baca sistemleri havalandırma bacaları Sabitleme Duvar Kelepçesi havalandırma sistemleri baca kelepçesi Baca Kelepçe doğalgaz kurulum işlemleri silikon conta doğalgaz bağlatma 45 derece dirsek Şönt baca filtre fiyatları Kelepçe Çeşitleri paslanmaz baca davlumbaz baca temizliği duvar bacası dirsek boru baca şapkası lodos ankara baca temizleme merkezi sistem ısıtma baca çeşitleri doğal gaz Sızdırmazlık Kelepçe sulu baca şönt baca 45 derece te modul adaptör baca çeşitleri Baca Valf 90 derece dirsek Kondens Drenaj Kabı Jet Şapka Baca Şapkası (Çin) sulu baca filtresi doğalgaz Şapka bacaları Baca doğalgaz sistemleri çelik baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca imalat fiyatları kombi ile ısınma fiyatlarının altında baca sistemleri izalasyonlu doğalgaz bacası 90 Te Modul doğalgaz baca fiyatları çift çidarlı baca baca aspiratörü doğalgaz bacası kesa baca hesabı baca temizleme malzemeleri havalandırma kanalları Çeşit Çeşit Baca kelepçesi paslanmaz çelik baca baca filtre sistemleri Sızdırmazlık Silikon Conta baca Sistemi izalasyonlu baca fiyatı çöp şutları Tek Cidarlı baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 66 Bugün
 402 Bu Hafta
 257 Bu Ay
 18.533 Bu Yıl
 47.187 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer