FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
dirsek boru paslanmaz baca imalatı Baca doğalgazın bağlatılması Sabitleme Duvar Kelepçesi sulu baca filtresi havalandırma bacaları baca filtre sistemleri ısınma Çeşit Çeşit Baca kelepçesi ankara baca temizleme derece dirsek baca imalatı Bacacım davlumbaz bacası fiyatlarının altında Şapka bacaları Şönt baca 45 derece dirsek paslanmaz baca muf sistem çöp şutları paslanmaz Baca sistemleri baca imalat fiyatları baca çeşitleri baca sistemleri ankara baca adaptör baca çeşitleri Redüksiyon Adaptör sulu baca Tek Cidarlı baca kombi ile tasarruf yöntemleri imalat baca doğalgaz Düz Modül doğal gaz çelik baca lodos şapka 90 derece dirsek sulu baca sistemleri doğalgaz kurulum işlemleri 45 derece te modul Baca Kelepçe baca kelepçesi Kelepçe çeşitleri duvar ekonomik kullanım 90 Te Modul havalandırma kanalları izalasyonlu doğalgaz bacası kombi ile ısınma baca doğalgaz boruları davlumbaz baca temizliği sertifikalı baca baca aspiratörü tek cidarlı baca doğalgaz sistemleri baca temizleme paslanmaz çelik baca izalasyonlu baca Kelepçe Çeşitleri baca Sistemi baca filitre sistemleri merkezi sistem ısıtma çift çidarlı baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem Baca şapkası Kondens Drenaj Kabı doğalgaz bağlatma silikon conta doğalgaz bacası baca temizleme malzemeleri havalandırma sistemleri doğalgaz ısıtma tesisatı Çift Cidarlı Baca Dirsek baca filtre fiyatları doğalgaz duvar bacası sulu baca şönt baca Sızdırmazlık Kelepçe Jet Şapka merkezi sistemli ısınma kesa baca hesabı Doğalgaz Bacası baca şapkası lodos Baca Şapkası (Çin) izalasyonlu baca fiyatı Sızdırmazlık Silikon Conta Baca Valf çin şapka doğalgaz baca fiyatları
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 56 Bugün
 209 Bu Hafta
 209 Bu Ay
 209 Bu Yıl
 209 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer