FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
ekonomik kullanım silikon conta doğalgaz sertifikalı baca Baca Kelepçe kombi ile ısınma Çift Cidarlı Baca Dirsek baca baca kelepçesi Çeşit Çeşit Baca kelepçesi 45 derece dirsek baca temizleme baca filitre sistemleri imalat baca doğalgaz doğalgazın bağlatılması Baca şapkası çelik baca Jet Şapka izalasyonlu doğalgaz baca sistem izalasyonlu doğalgaz bacası Baca Valf adaptör baca çeşitleri baca doğalgaz boruları Kelepçe çeşitleri duvar filtre fiyatları baca sistemleri Sızdırmazlık Silikon Conta 45 derece te modul doğalgaz sistemleri Şönt baca Tek Cidarlı baca çöp şutları sulu baca baca imalatı çift çidarlı baca baca imalat fiyatları Düz Modül Sızdırmazlık Kelepçe davlumbaz bacası lodos şapka doğalgaz ısıtma tesisatı davlumbaz baca temizliği dirsek boru baca aspiratörü ankara baca temizleme izalasyonlu baca fiyatı doğalgaz bacası 90 derece dirsek baca şapkası lodos sulu baca filtresi merkezi sistem ısıtma baca çeşitleri ısınma duvar bacası çin şapka 90 Te Modul havalandırma kanalları sulu baca şönt baca paslanmaz baca imalatı Şapka bacaları kombi ile tasarruf yöntemleri fiyatlarının altında ankara baca Kelepçe Çeşitleri Doğalgaz Bacası Sabitleme Duvar Kelepçesi paslanmaz baca baca Sistemi Bacacım sulu baca sistemleri merkezi sistemli ısınma paslanmaz Baca sistemleri Kondens Drenaj Kabı doğalgaz bağlatma havalandırma bacaları doğalgaz baca fiyatları kesa baca hesabı doğalgaz kurulum işlemleri Redüksiyon Adaptör baca filtre sistemleri derece dirsek muf sistem izalasyonlu baca doğal gaz paslanmaz çelik baca Baca Şapkası (Çin) baca temizleme malzemeleri tek cidarlı baca havalandırma sistemleri Baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 97 Bugün
 360 Bu Hafta
 1.289 Bu Ay
 9.642 Bu Yıl
 38.296 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer