FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
doğalgaz bağlatma fiyatlarının altında tek cidarlı baca ankara baca temizleme doğalgaz sistemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Redüksiyon Adaptör doğalgaz merkezi sistemli ısınma imalat baca doğalgaz ekonomik kullanım doğalgaz baca fiyatları silikon conta filtre fiyatları doğalgaz ısıtma tesisatı Jet Şapka sulu baca Sızdırmazlık Kelepçe doğalgazın bağlatılması baca imalat fiyatları Bacacım davlumbaz baca temizliği sulu baca sistemleri Şapka bacaları baca şapkası lodos Şönt baca baca temizleme malzemeleri paslanmaz baca baca aspiratörü adaptör baca çeşitleri paslanmaz çelik baca davlumbaz bacası Baca Valf muf sistem çift çidarlı baca doğal gaz paslanmaz baca imalatı doğalgaz bacası kombi ile tasarruf yöntemleri ankara baca Doğalgaz Bacası Baca doğalgaz kurulum işlemleri Kondens Drenaj Kabı sulu baca şönt baca baca temizleme havalandırma kanalları baca Sistemi dirsek boru Sabitleme Duvar Kelepçesi lodos şapka çelik baca baca imalatı ısınma baca sistemleri çin şapka sertifikalı baca kombi ile ısınma Kelepçe çeşitleri duvar havalandırma bacaları sulu baca filtresi Dirsek baca paslanmaz Baca sistemleri derece dirsek duvar bacası baca filitre sistemleri izalasyonlu doğalgaz baca sistem çöp şutları 45 derece dirsek Baca Şapkası (Çin) havalandırma sistemleri Çift Cidarlı Baca izalasyonlu doğalgaz bacası Düz Modül Baca Kelepçe Tek Cidarlı baca 45 derece te modul 90 derece dirsek baca çeşitleri baca kelepçesi 90 Te Modul merkezi sistem ısıtma baca doğalgaz boruları Kelepçe Çeşitleri izalasyonlu baca fiyatı kesa baca hesabı Baca şapkası baca filtre sistemleri Sızdırmazlık Silikon Conta izalasyonlu baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 16 Bugün
 16 Bu Hafta
 16 Bu Ay
 16 Bu Yıl
 16 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer