FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Ürün Vitrini
 
Etiket Bulutu
baca çeşitleri çöp şutları doğalgaz sistemleri sulu baca filtresi paslanmaz çelik baca sulu baca dirsek boru Baca şapkası baca filitre sistemleri paslanmaz Baca sistemleri fiyatlarının altında davlumbaz bacası Kelepçe çeşitleri duvar doğalgazın bağlatılması baca aspiratörü adaptör baca çeşitleri muf sistem Sızdırmazlık Kelepçe merkezi sistemli ısınma 90 Te Modul Jet Şapka paslanmaz baca imalatı baca şapkası lodos 90 derece dirsek doğalgaz ısıtma tesisatı baca temizleme ankara baca çelik baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Doğalgaz Bacası Baca Kelepçe Düz Modül merkezi sistem ısıtma doğalgaz baca fiyatları sertifikalı baca Kondens Drenaj Kabı Dirsek baca kombi ile tasarruf yöntemleri doğalgaz bağlatma Bacacım doğalgaz sulu baca sistemleri Çift Cidarlı Baca kombi ile ısınma Kelepçe Çeşitleri 45 derece te modul baca kelepçesi baca imalat fiyatları filtre fiyatları ankara baca temizleme izalasyonlu baca Baca Baca Valf baca imalatı baca sistemleri davlumbaz baca temizliği havalandırma kanalları Şönt baca Baca Şapkası (Çin) çift çidarlı baca imalat baca doğalgaz paslanmaz baca baca doğalgaz boruları ısınma Sabitleme Duvar Kelepçesi derece dirsek izalasyonlu doğalgaz baca sistem duvar bacası Sızdırmazlık Silikon Conta Tek Cidarlı baca havalandırma sistemleri kesa baca hesabı baca Sistemi izalasyonlu doğalgaz bacası baca temizleme malzemeleri doğal gaz çin şapka ekonomik kullanım izalasyonlu baca fiyatı doğalgaz bacası sulu baca şönt baca lodos şapka Şapka bacaları baca filtre sistemleri 45 derece dirsek havalandırma bacaları doğalgaz kurulum işlemleri Redüksiyon Adaptör tek cidarlı baca silikon conta
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 31 Bugün
 31 Bu Hafta
 547 Bu Ay
 547 Bu Yıl
 547 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer