FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
paslanmaz baca imalatı Tek Cidarlı baca 45 derece te modul baca sistemleri ankara baca temizleme Çift Cidarlı Baca havalandırma kanalları duvar bacası Redüksiyon Adaptör Kelepçe çeşitleri duvar Baca Şapkası (Çin) 45 derece dirsek sulu baca filtresi merkezi sistem ısıtma doğalgaz sistemleri baca aspiratörü ankara baca silikon conta imalat baca doğalgaz derece dirsek merkezi sistemli ısınma baca filitre sistemleri paslanmaz baca fiyatlarının altında baca kelepçesi davlumbaz bacası doğalgaz bacası kesa baca hesabı baca çeşitleri davlumbaz baca temizliği 90 derece dirsek adaptör baca çeşitleri Düz Modül Bacacım çift çidarlı baca kombi ile ısınma doğalgazın bağlatılması doğalgaz Doğalgaz Bacası baca temizleme paslanmaz Baca sistemleri çin şapka Baca Kelepçe baca şapkası lodos baca temizleme malzemeleri Baca çöp şutları tek cidarlı baca Sızdırmazlık Kelepçe Baca Valf doğal gaz Sabitleme Duvar Kelepçesi muf sistem doğalgaz kurulum işlemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi lodos şapka dirsek boru havalandırma sistemleri çelik baca sertifikalı baca baca Sistemi sulu baca şönt baca izalasyonlu doğalgaz baca sistem izalasyonlu baca ekonomik kullanım doğalgaz ısıtma tesisatı doğalgaz baca fiyatları paslanmaz çelik baca Kelepçe Çeşitleri baca imalat fiyatları izalasyonlu doğalgaz bacası Dirsek baca kombi ile tasarruf yöntemleri izalasyonlu baca fiyatı Jet Şapka 90 Te Modul Kondens Drenaj Kabı Şapka bacaları Baca şapkası havalandırma bacaları baca imalatı baca doğalgaz boruları sulu baca sistemleri baca filtre sistemleri Sızdırmazlık Silikon Conta ısınma filtre fiyatları doğalgaz bağlatma Şönt baca sulu baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 32 Bugün
 312 Bu Hafta
 32 Bu Ay
 1.912 Bu Yıl
 1.912 Tümü
1 Çevrim içi
 

Baca Aspiratörleri

 
Bacanın Olduğu Her Türlü Mekana Kurulabilen
Baca Aspiratörleri Sizin Çözümünüz..

 

Neden Baca aspiratörü kullanılmalı ?

·  Elektrik sarfiyatı yoktur, rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknolojidir ürünüdür. Her yönden esen  rüzgarın gücünü kullanarak aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkezkaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Sessiz ve ekonomiktir.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında   %8-%12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi kazan ve brülörlerin daha uzun   ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Mutfakta oluşan yemek kokuları ile ocak ve kombi yanmasından oluşan karbondioksit gazlarının bacadan dışarı atılmasını sağlar.

·  Bina havalandırmalarındaki WC ve banyolardan oluşan pis koku, rutubet ve nemi tahliye ederken banyo ve WC'deki fayans, kalebodur  ve sıvaların kabarmasını önler.

·  Fabrikalar, atölyeler, tavuk, tavşan ve besi çiftlikleri, depo ve hangarlar ile bina çatı içi havalandırmalarında kullanılır.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Baca Aspiratörü sayesinde ters esen poyraz soba, kombinizi veya şofbeninizi söndürmez, zehirlenmeyi önler.

·  Baca Aspiratörü, bacanızın kuş, yaprak, yağmur veya kar gibi etkenlerden tıkanmasını ve de güvenliğini sağlar.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.

·  Her türlü dış etkene karşı son derece dayanıklı olup kullanım hatası dışındaki bozulmalarına karşı bir yıl garantilidir.

·  Rüzgar gücüyle çalışan ileri bir teknoloji ürünüdür. Her yönden gelen rüzgarın gücünü kullanarak devamlı aynı yönde döner. Bu sayede bacanın içindeki kirli hava ve dumanı merkez kaç kuvvetiyle dışarı atar.

·  Apartmanlar, fabrikalar, depolar, silolar, oteller, tavuk çiftliklerinin havalandırılmasında son derece kullanışlı, ekonomik, sessiz ve dayanıklıdır.

·  Merkezi sistem kalorifer ve kat kalorifer bacalarında kullanıldığında %8 - %12 yakıt tasarrufu sağlandığı gibi, kazan ve brülörlerin daha uzun ömürlü ve bozulmadan sessiz çalışmasını sağlar.

·  Ortak baca kullanan apartmanlarda; soba, kat kaloriferi, merkezi sistem kaloriferi bacalarına uygulandığı zaman koku, is ve dumanı süratle dışarı atarak dolayı zehirlenmeleri büyük oranda önler.

·  Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini kesinlikle önleyerek, dairelerinizi her yıl badana ve boya masrafından kurtarır.

·  Devamlı olarak havayı temizlediği için evinizin daha taze kokmasını sağlar.

·  Mutfak ve banyo camlarından kullanıldığı zaman tüp gaz kaçamaklarından doğan gaz birikimini çekerek; zehirlenmeleri, patlama ve yangınları büyük oranda önler.

·  Apartmanların hava boşluklarının üzerinde kullanıldığında banyolarda ve tuvaletlerde kötü koku ve buhar birikimini önler. Buhar birikiminin önlenmesiyle; duvarların nem tutması ve fayansların kabarmasını önler.

·  Yazlık ve kışlık boş evlerin nemlenmesini ve küflenmesini önler.


Bizimle irtibata geçebilirsiniz Acil Telefon numaralarımız : İş : +90 262 500 00 80 Cep : +90 545 508 00 80

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer