FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
duvar bacası Redüksiyon Adaptör Kelepçe çeşitleri duvar doğalgaz bacası doğalgazın bağlatılması Kondens Drenaj Kabı Dirsek baca doğal gaz çelik baca ekonomik kullanım havalandırma sistemleri baca imalatı baca kelepçesi Kelepçe Çeşitleri baca şapkası lodos Jet Şapka doğalgaz bağlatma izalasyonlu baca fiyatı sertifikalı baca doğalgaz baca temizleme izalasyonlu doğalgaz baca sistem baca Sistemi adaptör baca çeşitleri 90 derece dirsek baca filitre sistemleri davlumbaz baca temizliği Tek Cidarlı baca Baca Valf ankara baca temizleme Baca kesa baca hesabı baca imalat fiyatları muf sistem merkezi sistemli ısınma doğalgaz kurulum işlemleri sulu baca Şönt baca baca temizleme malzemeleri filtre fiyatları paslanmaz baca imalatı Baca şapkası derece dirsek dirsek boru Doğalgaz Bacası ankara baca çin şapka Sabitleme Duvar Kelepçesi 45 derece dirsek paslanmaz baca Çift Cidarlı Baca izalasyonlu doğalgaz bacası Baca Şapkası (Çin) Sızdırmazlık Kelepçe paslanmaz çelik baca kombi ile tasarruf yöntemleri baca çeşitleri paslanmaz Baca sistemleri 90 Te Modul Çeşit Çeşit Baca kelepçesi doğalgaz sistemleri havalandırma bacaları kombi ile ısınma Şapka bacaları Sızdırmazlık Silikon Conta sulu baca şönt baca baca doğalgaz boruları çöp şutları ısınma izalasyonlu baca davlumbaz bacası sulu baca sistemleri doğalgaz ısıtma tesisatı lodos şapka Bacacım baca aspiratörü silikon conta çift çidarlı baca sulu baca filtresi baca filtre sistemleri doğalgaz baca fiyatları havalandırma kanalları 45 derece te modul imalat baca doğalgaz Düz Modül merkezi sistem ısıtma fiyatlarının altında baca sistemleri Baca Kelepçe tek cidarlı baca
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 100 Bugün
 363 Bu Hafta
 1.292 Bu Ay
 9.645 Bu Yıl
 38.299 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizliği

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

 

 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazbacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Ankara baca temizliği firmamızca uygun kriterlerde yapılır. Sağlıklı ve güvenli bir aile ortamında evinizde sımsıcak, doğallığı hissedersiniz. Sizlere iyi kalitede hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer