FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Ürün Vitrini
 
Etiket Bulutu
izalasyonlu doğalgaz baca sistem çift çidarlı baca baca aspiratörü baca doğalgaz boruları havalandırma sistemleri doğalgaz bacası baca temizleme doğalgazın bağlatılması baca imalat fiyatları dirsek boru ankara baca imalat baca doğalgaz paslanmaz Baca sistemleri lodos şapka Kelepçe çeşitleri duvar sulu baca filtresi Baca Şapkası (Çin) paslanmaz çelik baca baca imalatı paslanmaz baca imalatı tek cidarlı baca ekonomik kullanım ısınma baca şapkası lodos muf sistem Tek Cidarlı baca sulu baca şönt baca sertifikalı baca baca Sistemi sulu baca 45 derece dirsek çin şapka Şönt baca Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Sızdırmazlık Kelepçe Kondens Drenaj Kabı izalasyonlu baca fiyatı baca filitre sistemleri sulu baca sistemleri baca filtre sistemleri Doğalgaz Bacası davlumbaz bacası silikon conta baca temizleme malzemeleri Baca Kelepçe Baca şapkası Dirsek baca davlumbaz baca temizliği ankara baca temizleme kesa baca hesabı izalasyonlu doğalgaz bacası Baca Valf 45 derece te modul havalandırma bacaları doğalgaz Bacacım Çift Cidarlı Baca kombi ile ısınma izalasyonlu baca baca kelepçesi Baca filtre fiyatları çelik baca Jet Şapka baca çeşitleri Sızdırmazlık Silikon Conta doğal gaz Sabitleme Duvar Kelepçesi duvar bacası doğalgaz ısıtma tesisatı Redüksiyon Adaptör fiyatlarının altında 90 Te Modul adaptör baca çeşitleri derece dirsek paslanmaz baca Şapka bacaları merkezi sistemli ısınma kombi ile tasarruf yöntemleri doğalgaz baca fiyatları Düz Modül havalandırma kanalları 90 derece dirsek Kelepçe Çeşitleri doğalgaz sistemleri merkezi sistem ısıtma doğalgaz kurulum işlemleri doğalgaz bağlatma çöp şutları baca sistemleri
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 60 Bugün
 213 Bu Hafta
 213 Bu Ay
 213 Bu Yıl
 213 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizliği

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

 

 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazbacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Ankara baca temizliği firmamızca uygun kriterlerde yapılır. Sağlıklı ve güvenli bir aile ortamında evinizde sımsıcak, doğallığı hissedersiniz. Sizlere iyi kalitede hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer