FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
baca filitre sistemleri ekonomik kullanım kombi ile ısınma ankara baca havalandırma kanalları Baca doğal gaz davlumbaz bacası izalasyonlu baca fiyatı Baca Kelepçe çelik baca lodos şapka 90 derece dirsek baca imalat fiyatları baca doğalgaz boruları baca temizleme malzemeleri sulu baca filtresi sulu baca şönt baca sertifikalı baca izalasyonlu baca Dirsek baca baca aspiratörü Kelepçe çeşitleri duvar baca imalatı paslanmaz baca baca filtre sistemleri Redüksiyon Adaptör paslanmaz baca imalatı Baca şapkası doğalgazın bağlatılması sulu baca çift çidarlı baca merkezi sistemli ısınma 45 derece te modul doğalgaz tek cidarlı baca imalat baca doğalgaz Baca Valf Çift Cidarlı Baca doğalgaz bacası paslanmaz Baca sistemleri fiyatlarının altında çöp şutları duvar bacası baca şapkası lodos izalasyonlu doğalgaz bacası davlumbaz baca temizliği doğalgaz ısıtma tesisatı Sızdırmazlık Silikon Conta Şapka bacaları muf sistem 90 Te Modul Baca Şapkası (Çin) doğalgaz sistemleri sulu baca sistemleri baca temizleme doğalgaz bağlatma Sabitleme Duvar Kelepçesi çin şapka baca çeşitleri Tek Cidarlı baca adaptör baca çeşitleri Şönt baca doğalgaz kurulum işlemleri merkezi sistem ısıtma Çeşit Çeşit Baca kelepçesi Düz Modül Sızdırmazlık Kelepçe doğalgaz baca fiyatları baca Sistemi havalandırma bacaları filtre fiyatları kombi ile tasarruf yöntemleri izalasyonlu doğalgaz baca sistem Kondens Drenaj Kabı havalandırma sistemleri ısınma Jet Şapka kesa baca hesabı silikon conta Kelepçe Çeşitleri 45 derece dirsek ankara baca temizleme Doğalgaz Bacası baca sistemleri baca kelepçesi paslanmaz çelik baca Bacacım dirsek boru derece dirsek
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 268 Bugün
 568 Bu Hafta
 2.177 Bu Ay
 2.177 Bu Yıl
 2.177 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizliği

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

 

 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazbacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Ankara baca temizliği firmamızca uygun kriterlerde yapılır. Sağlıklı ve güvenli bir aile ortamında evinizde sımsıcak, doğallığı hissedersiniz. Sizlere iyi kalitede hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer