FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Sabitleme Duvar Kelepçesi 90 Te Modul izalasyonlu doğalgaz baca sistem davlumbaz bacası 90 derece dirsek Dirsek baca Doğalgaz Bacası Sızdırmazlık Silikon Conta 45 derece te modul Baca Şapkası (Çin) merkezi sistem ısıtma davlumbaz baca temizliği Bacacım dirsek boru baca şapkası lodos çelik baca Düz Modül izalasyonlu doğalgaz bacası kombi ile tasarruf yöntemleri fiyatlarının altında sertifikalı baca baca doğalgaz boruları derece dirsek baca sistemleri duvar bacası baca imalat fiyatları Sızdırmazlık Kelepçe tek cidarlı baca sulu baca şönt baca ankara baca paslanmaz çelik baca doğalgaz bağlatma silikon conta izalasyonlu baca baca imalatı 45 derece dirsek sulu baca sistemleri Baca çöp şutları Jet Şapka havalandırma bacaları Tek Cidarlı baca baca temizleme malzemeleri paslanmaz Baca sistemleri doğalgaz baca fiyatları baca Sistemi Şapka bacaları baca aspiratörü çift çidarlı baca paslanmaz baca imalatı adaptör baca çeşitleri doğalgaz Kelepçe Çeşitleri Kelepçe çeşitleri duvar baca filitre sistemleri sulu baca havalandırma kanalları ekonomik kullanım ısınma Baca Valf Şönt baca ankara baca temizleme Redüksiyon Adaptör Çift Cidarlı Baca sulu baca filtresi Baca Kelepçe havalandırma sistemleri baca kelepçesi çin şapka paslanmaz baca kombi ile ısınma doğalgaz sistemleri doğalgaz kurulum işlemleri merkezi sistemli ısınma Kondens Drenaj Kabı kesa baca hesabı Baca şapkası baca çeşitleri doğalgaz ısıtma tesisatı doğalgaz bacası izalasyonlu baca fiyatı baca temizleme doğal gaz muf sistem lodos şapka Çeşit Çeşit Baca kelepçesi imalat baca doğalgaz doğalgazın bağlatılması baca filtre sistemleri filtre fiyatları
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 176 Bugün
 176 Bu Hafta
 176 Bu Ay
 176 Bu Yıl
 176 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizliği

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

 

 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazbacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Ankara baca temizliği firmamızca uygun kriterlerde yapılır. Sağlıklı ve güvenli bir aile ortamında evinizde sımsıcak, doğallığı hissedersiniz. Sizlere iyi kalitede hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer