FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
sulu baca doğalgaz kurulum işlemleri merkezi sistem ısıtma doğal gaz baca imalat fiyatları paslanmaz Baca sistemleri baca şapkası lodos kombi ile tasarruf yöntemleri çift çidarlı baca 90 Te Modul sulu baca filtresi Şapka bacaları Şönt baca doğalgazın bağlatılması sertifikalı baca çin şapka duvar bacası dirsek boru baca filtre sistemleri baca filitre sistemleri fiyatlarının altında Kelepçe çeşitleri duvar paslanmaz çelik baca doğalgaz ısıtma tesisatı ısınma çöp şutları baca kelepçesi Baca Valf Baca şapkası doğalgaz bacası izalasyonlu baca paslanmaz baca imalatı paslanmaz baca 45 derece te modul doğalgaz Redüksiyon Adaptör havalandırma kanalları davlumbaz baca temizliği lodos şapka baca temizleme malzemeleri Sızdırmazlık Silikon Conta Düz Modül Kelepçe Çeşitleri izalasyonlu doğalgaz baca sistem Çift Cidarlı Baca baca aspiratörü havalandırma sistemleri Baca doğalgaz sistemleri Doğalgaz Bacası kesa baca hesabı çelik baca 45 derece dirsek Jet Şapka filtre fiyatları ankara baca temizleme baca çeşitleri Baca Şapkası (Çin) havalandırma bacaları Çeşit Çeşit Baca kelepçesi baca Sistemi doğalgaz baca fiyatları merkezi sistemli ısınma izalasyonlu baca fiyatı imalat baca doğalgaz silikon conta 90 derece dirsek doğalgaz bağlatma ekonomik kullanım Baca Kelepçe kombi ile ısınma baca doğalgaz boruları Sızdırmazlık Kelepçe adaptör baca çeşitleri ankara baca Tek Cidarlı baca Kondens Drenaj Kabı derece dirsek izalasyonlu doğalgaz bacası baca imalatı Bacacım sulu baca sistemleri davlumbaz bacası muf sistem tek cidarlı baca sulu baca şönt baca Dirsek baca baca sistemleri baca temizleme Sabitleme Duvar Kelepçesi
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 70 Bugün
 223 Bu Hafta
 223 Bu Ay
 223 Bu Yıl
 223 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizleme

 

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE


 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazlı bacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer