FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
lodos şapka Sızdırmazlık Kelepçe Baca Şapka bacaları Baca Kelepçe baca çeşitleri Sabitleme Duvar Kelepçesi 90 derece dirsek havalandırma sistemleri çift çidarlı baca Tek Cidarlı baca 90 Te Modul baca imalat fiyatları Düz Modül paslanmaz Baca sistemleri ekonomik kullanım kombi ile tasarruf yöntemleri Çeşit Çeşit Baca kelepçesi muf sistem 45 derece te modul Bacacım Çift Cidarlı Baca filtre fiyatları Baca Valf baca aspiratörü dirsek boru duvar bacası sulu baca izalasyonlu doğalgaz bacası izalasyonlu baca Baca şapkası çin şapka paslanmaz baca Şönt baca baca temizleme malzemeleri Kelepçe Çeşitleri havalandırma kanalları baca filtre sistemleri ankara baca temizleme tek cidarlı baca sertifikalı baca baca imalatı doğal gaz baca filitre sistemleri sulu baca şönt baca çöp şutları kombi ile ısınma paslanmaz baca imalatı adaptör baca çeşitleri Sızdırmazlık Silikon Conta doğalgaz ısıtma tesisatı Redüksiyon Adaptör paslanmaz çelik baca baca şapkası lodos sulu baca filtresi doğalgaz bacası doğalgazın bağlatılması baca doğalgaz boruları derece dirsek ısınma Doğalgaz Bacası davlumbaz baca temizliği havalandırma bacaları merkezi sistem ısıtma doğalgaz bağlatma silikon conta kesa baca hesabı baca kelepçesi Dirsek baca baca sistemleri Baca Şapkası (Çin) 45 derece dirsek Jet Şapka doğalgaz sistemleri fiyatlarının altında baca Sistemi sulu baca sistemleri merkezi sistemli ısınma doğalgaz doğalgaz kurulum işlemleri baca temizleme çelik baca Kelepçe çeşitleri duvar izalasyonlu doğalgaz baca sistem izalasyonlu baca fiyatı doğalgaz baca fiyatları Kondens Drenaj Kabı davlumbaz bacası ankara baca imalat baca doğalgaz
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 58 Bugün
 115 Bu Hafta
 58 Bu Ay
 2.650 Bu Yıl
 2.650 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizleme

 

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE


 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazlı bacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer