FORMLAR
a BACA
 
Kategoriler
 
Etiket Bulutu
Dirsek baca ankara baca baca doğalgaz boruları çöp şutları ankara baca temizleme Doğalgaz Bacası doğalgaz kurulum işlemleri sulu baca sistemleri doğal gaz duvar bacası sulu baca şönt baca Kondens Drenaj Kabı kombi ile ısınma doğalgaz bağlatma havalandırma bacaları 45 derece dirsek doğalgaz ısıtma tesisatı silikon conta çin şapka Kelepçe Çeşitleri Baca Şapkası (Çin) izalasyonlu baca baca imalatı imalat baca doğalgaz paslanmaz çelik baca doğalgaz bacası merkezi sistemli ısınma Tek Cidarlı baca baca imalat fiyatları merkezi sistem ısıtma Baca şapkası Sabitleme Duvar Kelepçesi baca temizleme sulu baca izalasyonlu baca fiyatı ısınma Kelepçe çeşitleri duvar lodos şapka derece dirsek doğalgaz sistemleri Şönt baca Baca Valf çift çidarlı baca dirsek boru Bacacım baca aspiratörü paslanmaz baca filtre fiyatları Sızdırmazlık Kelepçe davlumbaz baca temizliği Çeşit Çeşit Baca kelepçesi çelik baca Sızdırmazlık Silikon Conta paslanmaz Baca sistemleri baca filtre sistemleri izalasyonlu doğalgaz bacası 45 derece te modul havalandırma sistemleri Çift Cidarlı Baca kombi ile tasarruf yöntemleri Jet Şapka fiyatlarının altında Baca Kelepçe baca sistemleri doğalgaz paslanmaz baca imalatı adaptör baca çeşitleri baca çeşitleri baca temizleme malzemeleri Redüksiyon Adaptör doğalgaz baca fiyatları Düz Modül 90 derece dirsek ekonomik kullanım kesa baca hesabı baca filitre sistemleri davlumbaz bacası baca Sistemi havalandırma kanalları doğalgazın bağlatılması tek cidarlı baca baca kelepçesi sulu baca filtresi 90 Te Modul sertifikalı baca Şapka bacaları izalasyonlu doğalgaz baca sistem Baca baca şapkası lodos muf sistem
 
CERTIFIED
CXCX
 
BİZDEN HABERLER
a BACA
 
HAVA DURUMU
 
Ziyaretçiler
 36 Bugün
 36 Bu Hafta
 36 Bu Ay
 3.338 Bu Yıl
 3.338 Tümü
1 Çevrim içi
 

Ankara baca temizleme

 

BACA TEMİZLİĞİ

Firmamız Avrupa standartlarına uygun teknik ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile  bacalarınızı temizler, kameralı sistem ile görüntüler.

Yönetmenlik gereği doğalgaz bacaları yılda bir kez normal bacalar yılda 2 kez, lokanta ve yemek fabrikaları 15 günde bir defa temizlenmelidir.

Zehirlenmelerden , kirli dumanlardan ve baca yangınlarından doğacak tüm sorumluluk yönetimlere aittir.

Standartlara uygun olarak yapılan ve temizlenen baca yüzünüzü güldürür.

Aynı zamanda kirli bacalar yakıt sarfiyatını artırır.

Bacanızı temizletin , sağlıklı  ve huzurlu  uyuyun.Vicdani ve hukuki sorumluluktan kurtulun.

 

T.C. İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI MERKEZ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİLİ UGİ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

                                                                                 ÖNEMLİ DUYURU YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE


 

Yönetmelik gereği bütün bacaların yangın, hava kirliliği ve zehirlenmelere karşı yetki belgesi olan kuruluşa baca temizliği yaptırıp bacanın temizlendiğine dair belge alınması zorunludur. 23/08/1985 tarih ve 18851 sayılı resmi gazetede yayınlanan itfaiye teşkillerinin kuruluş, görev, eğitim ve denetim esaslarına dair yönetmeliğin 4-a/11 maddesi gereği bu görev itfaiye tarafından yetkili kuruluşlara verilmiştir. bacaların temizliğinden bina sahibi veya yönetimi sorumludur. bacalarınızı temizletmediğiniz takdirde çıkacak yangınlardan, kirli dumandan ve zehirlenmelerden yönetiminiz sorumlu tutulacaktır.

 

DOĞALGAZ BACA TEMİZLİĞİ

Doğalgazlı bacaların yılda 1 , Fuel Oil – Mazot ve katı yakıtlı bacaların yılda 2 defa temizletilmesi can güvenliğiniz için önemlidir.

Kombi bacası,merkezi sistem bacaları,şofben bacası , mutfak havalandırması, doğalgaz sobası, şömine ve barbekü bacalarının yılda bir sefer temizletilmesi can güvenliğiniz için gereklidir.

Baca yaktığınız yakıt sonucu ortaya çıkan insan sağlığı açısından son derece zararlı olan gazların atmosfere karışmasını sağlar.

Temizlenmeyen bacalar iyi çekiş vermeyeceğinden gaz atmosfere karışamaz ve zehirlenmelere neden olur.

Yanma veriminin yüksek, ısınma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması için bacalarınızı Konusunda Uzman ve sertifikalı kuruluşlara temizletiniz.

Unutmayın, bacalarınızı temizletmeniz yasal zorunluluktur

PERİYODİK BACA TEMİZLİK VE BAKIMININ SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

*Kazan ısı veriminin artması

*Kazan ömrünün uzaması

*Brülörün verimli yanması

*Brülörün arıza sıklığının azalması

*Kazan, Brülör ve baca korozyonunun azalması

*Bacadan kaynaklanan yangın tehlikesinin ortadan kalkması

*Karbondioksit zehirlenme riskinin ortadan kalkma

*Yapı güvenliğinin artması

UZMAN GRUP İSTANBUL BACA TEMİZLEME ŞARTNAMESİ;

*Baca ebatlarına göre kullanılacak olan çelik telli fırçalarla temizlenir.

*Var olan kurum alınır.

*Drenaj su kanalı tıkalı ise açılır

*Temizleme kapağı mevcut değilse firmamız tarafından menteşeli ve paslanmaz çelik olan temizleme kapağı montajı yapılır.

*Hizmet verecek olan personellerimiz İtfaiye Daire Başkanlığından eğitimli ve sertifikalıdır

*İş bitiminde Baca Temizliğinin yapıldığına dair Sertifikanız tarafınıza verilir.

*Sertifika süresince doğabilecek sorunlarda tarafınıza ücretsiz servis hizmeti verilir.

Doğalgaz Baca İmalatı Bacamer